تاریخ: ۱۶:۱۳ :: ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
نام نویسنده: سیاوش زارع
حمله دوباره صلاح به فدراسیون فوتبال مصر بعد از تهدید شدن مدیربرنامه‌‌هایش

مهاجم مصری لیورپول بار دیگر از مقامات فوتبال کشورش به خاطر رویکردی که در قبال او در پیش گرفته‌اند، انتقاد کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،یک روز پس از انتشار توئیتی توسط محمد صلاح که در آن فدراسیون فوتبال مصر را به استفاده غیرقانونی از حق تصویر او متهم کرد، او دوباره از مقامات فوتبال کشور ایراد گرفت.

این بار دلیل صلاح برای انتقاد از فدراسیون فوتبال مصر واکنش این سازمان به توئیت او با تهدید کردن مدیربرنامه‌های بازیکن لیورپول در مورد دخالت وی در اختلافات طرفین بوده است.

صلاح این بار در پیامی ویدئویی در صفحه فیسبوک خود گفت: من از فدراسیون فوتبال مصر نخواستم که در مورد من تبعیض قائل شود یا امتیاز خاصی بدهد. من خودم را بالاتر از هیچکدام از هم‌تیمی‌هایم ندانستم که بخواهم در مورد من تبعیضی صورت بگیرد و زمانی هم که درباره مشکلات‌مان در جام جهانی روسیه صحبت می‌کنم، دوست دارم که از طرف هم‌تیمی‌هایم هم صحبت کنم اما این را حق خودم نمی‌دانم چون از من بازیکنان مهمتر و مسن‌تری هستند که این کار را انجام دهند.

صلاح در ادامه پیام ویدئویی‌اش گفت: من صحبت نمی‌کنم که دردسرساز شوم. تمام چیزی که می‌خواهم این است که از جانب خودم بتوانم حرفم را بزنم همانطور که فدراسیون فوتبال این کار را کرد. اول از همه باید بگویم من شیوه‌ای که آنها برای منحرف کردن اذهان از مشکل اصلی (استفاده غیرقانونی از حق تصویر صلاح) را اصلاً دوست نداشتم. زمانی که من چیزی درخواست می‌کنم، از طرف تمام اعضای تیم است. دفعه قبلی که ما به اردوی تیم ملی رفتیم، من ساعت ۶ صبح خوابیدم و نتوانستم برای صرف صبحانه یا ناهار به رستوران بروم چون کلی آدم آنجا بود و جایی نمانده بود. ما در سفرهای‌مان به مأمورانی که امنیت تیم را تأمین کنند نیاز داریم و در نامه‌ای که به فدراسیون ارسال کردیم این درخواست را مطرح کردیم اما آنها هرگز به ما جواب ندادند. آنها این را هم نگفتند که در اردوی تیم ملی یکی ساعت ۴ صبح در اتاق مرا زد تا با من عکس بگیرد. هتلی که ما در آن اقامت داشتیم آنقدر بی‌دروپیکر بود که هر کسی می‌توانست به سراغ بازیکنان برود.

صلاح در ویدئوی دومش تأکید کرد: از هیچکسی تقاضای امتیاز قائل شدن برای خودم را ندارم اما این ساز و کاری است که در تمام دنیا رعایت می‌شود. ما در سال ۲۰۱۸ هستیم اما فدراسیون فوتبال مصر هنوز هم از روش‌های قدیمی استفاده می‌کند. من می‌دانم که فدراسیون ما توانایی ارائه این امکانات و خدمات را نه فقط به من بلکه به همه اعضای تیم ملی دارد. من فکر می‌کنم که این درخواست که کسی در زمان استراحت و اوقات شخصی ما در هتل مزاحم‌مان نشود، منطقی است. چیزی که من درخواست می‌کنم این است که بتوانیم این چیزها را با فدراسیون فوتبال مصر مطرح کنیم اما آنها حتی جواب مرا هم نمی‌دهند.

مهاجم سابق رم در بخش پایانی پیام ویدئویی‌اش می‌گوید: مسئولان فدراسیون ما را با پروازهای اکونومی به سفر می‌بردند که برای هر بازیکنی خسته کننده است، در حالی که بازیکنان دیگر کشورهای آفریقایی با پروازهای بیزینس سفر می‌کنند. یک بار دیگر می‌گویم اگر کسی از من چیزی درباره منافع شخصی‌ام شنیده است، بیاید و بگوید و بار دیگر می‌گویم که برای تمام هم‌تیمی‌هایم متأسفم. من کاپیتان نیستم اما کسی هستم که باید صحبت کند، همین و مسئولیت حرف‌هایم را هم برعهده می‌گیرم.

صلاح در ۵۹ بازی ملی‌اش برای مصر ۳۵ گل زده است./تسنیم

پاسخی بگذارید