ملی‌پوش مازندرانی کامپوند ایران
تاریخ: ۱۲:۵۹ :: ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
قیدی: حواشی ازدواج ما تمرکز همسرم را بهم ریخت!

ملی‌پوش کامپوند ایران گفت: حواشی این یکی دو روز تاثیر زیادی روی عملکرد همسرم گذاشت وتمرکز او را بهم ریخت

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجید قیدی ملی پوش تیر اندازی با کمان ایران اظهار داشت: این چند روز خیلی تیرو کمان پرحاشیه شده است. خود شما و چند نفر از خبرنگاران در جریان بودید ما از چندی قبل تصمیم داشتیم خبر ازدواج رسمی خود را اعلام عمومی کنیم. قطعا آشنایی از پیش بود و مقدماتی انجام شده بود اما خودمان تصمیم داشتیم در جریان این بازی ها به طور نمادین خبر ازدواج را اعلام کنیم.

وی افزود: نمی دانستیم که این موضوع با حواشی مربوط به خانم نعمتی مرتبط می شود. این خیلی اشتباه است. فکر می‌کنم برخی حتی بیشتر از مدال طلا به دنبال حواشی هستند و فکر می‌کنند. برعکس رسانه های خارجی که خیلی مثبت برخورد کردند متاسفانه اقدام ما در داخل ایران خیلی بازتاب مثبتی نداشت!

قیدی تاکید کرد: حواشی این یکی دو روز تاثیر زیادی روی عملکرد همسرم گذاشت وتمرکز او را بهم ریخت و همین موضوع موجب شد چهارم شود. تیر و کمان ورزش تمرکزی است.

ملی پوش تیروکمان ایران تاکید کرد: به هیچ عنوان این اقدام ما ربطی به فدراسیون نداشت. ما خودمان تصمیم گرفتیم. رئیس فدراسیون تازه آمده است و برخی با او خصومت دارند.

به گزارش فارس، چند روز پیش ۲ کماندار کشورمان خبر ازدواج خود را در جریان بازی‌های آسیایی اعلام کردند در حالی که این ۲ کماندار آذرماه سال گذشته ازدواج کرده بودند.

 

پاسخی بگذارید