تاریخ: ۲۳:۴۹ :: ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
نام نویسنده: سیاوش زارع
فریرا: حق استقلال نبود که اینطور ببازد/ توانستیم بازی را برگردانیم

سرمربی تیم فوتبال السد قطر گفت: استقلال بازی خوبی در نیمه اول انجام داد و نیمه اول می‌توانست برنده شوند اما در نیمه دوم ما خوب بازی کردیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فریرا بعد از پیروزی ۳ بر یک مقابل استقلال در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: به تماشاگران تبریک می‌گویم .حضور آنها به دو تیم انگیزه داد. استقلال بازی خوبی  در نیمه اول انجام داد و نیمه اول می‌توانست برنده شوند اما در نیمه دوم ما خوب بازی کردیم. ته قلبم می‌گویم این بازی تمام نشده و هنوز ادامه دارد.

وی ادامه داد: خیلی ساده است که بعد از برد بخواهیم درباره بازی توضیح دهیم هر دو تیم شانس گل داشتند و حق استقلال نبود که اینطور ببازد اما یک پنالتی بازی را عوض کرد.

سرمربی السد قطر تصریح کرد: به تیم خودم تبریک می‌گویم ما توانستیم بازی را برگردانیم و این انگیزه را داشتیم باز هم می‌گویم هنوز چیزی تمام نشده است و یک نیمه دیگر مانده است به امید موفقیت.هنوز بازی تمام نشده و ادامه دارد. به بازیکنان خودم و استقلال تبریک می‌‌گویم.

فریرا با بیان این که در نیمه اول خودباوری کافی را نداشتیم گفت: سعی می کنم به بازیکنان خودم بگویم اجازه دهند اشتباهات در زمین حریف اتفاق بیفتد نه در زمین خودمان. بازی سختی بود و فشار روی ما در نیمه اول بسیار زیاد بود گل اول را که خوردیم باعث شد خودمان را جمع کنیم و بازی بهتری انجام دهیم. در نیمه اول به خاطر گلی که دریافت کردیم شوکه شدیم./فارس

 

پاسخی بگذارید