بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا؛
تاریخ: ۱۱:۳۳ :: ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
حذف تیم ملی بانوان با شکست برابر هند / صبا صفری هم حذف شد !

تیم ملی پینگ پنگ بانوان ایران با شکست برابر هند از بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا حذف شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم ملی پینگ پنگ بانوان ایران که برای اولین بار در بخش تیمی پینگ پنگ بازی های آسیایی شرکت می کردند صبح امروز رقابت های خود را در گروه A با تیم های چین، قطر و هند آغاز کردند.

دختران پینگ پنگ ایران ابتدا به مصاف تیم قدرتمند چین رفتند که با نتیجه ۳ بر صفر شکست خوردند اما در بازی دوم برابر قطر ۳ بر صفر به پیروزی رسیدند تا نتیجه بازی با هند تعیین کننده صعود آنها به جمع هشت تیم برتر آسیا باشد، اما تیم قدرتمند هند ۳ بر یک به پیروزی رسید و تیم ایران از دور رقابت ها حذف شد. بنابراین از گروه A تیم های چین با سه پیروزی و هند با دو پیروزی برابر قطر و ایران به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.

تیم ملی ایران با ترکیب ندا شهسواری، مهشید اشتری، مریم صامت و صبا صفری و با سرمربیگری فاطمه کیوانی در بخش تیمی بازی های آسیایی شرکت کردند.

امتیازهای ایران در بازی برابر هند به شرح زیر است:

مهشید اشتری ۰ _ باترا مانیکا ۳

ندا شهسواری ۳ _ موخرجی آیهیکا ۲

مریم صامت ۰ _ داس موما ۳

ندا شهسواری ۲ _ باترا مانیکا ۳

ندا شهسواری و مهشیداشتری دو نماینده ایران در بخش انفرادی پینگ پنگ بازی های آسیایی هستند که از هشتم شهریور ماه رقابت های خود را آغاز می کنند.

تیم ملی تنیس روی میز بانوان ایران با حضور صبا صفری ملی پوش مازنی خود از بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا با پیروزی بر قطر و شکست مقابل چین و هند حذف شد.صبا در یک دیدار برای ایران پشت میز ایستاد.

پاسخی بگذارید