از داوري ضربه خورديم
تاریخ: ۹:۵۸ :: ۱۳۹۷/۰۶/۰۴
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
صالح: من نمی دانم مشکلات تیم خونه به خونه چه ربطی به تیم شهید سپاسی دارد؟

مربی فچر سپاسی گفت: واقعا متاسفم كه داور از پنالتي واضح ما در دقايق پاياني چشم پوشي كرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجید صالح در کنفرانس خبری بعد از مساوی مقابل خونه به خونه به خبرنگاران گفت:کاش بازی پخش مستقیم داشت و همه می دیدند که ٥موقعیت صد در صد را روی بی دقتی از دست دادیم که باید این مشکل را حل کنیم ،به شاگردانم خسته نباشید می‌گویم ولی نسبت به بازی‌های قبلی بهتر بودیم ،از بچه ها راضی هستم ولی باید فکری به حال موقعیت‌هایی که از دست می‌دهیم کنیم.
صالح ضمن ابراز ناراحتی شدید از وضعیت داوری افزود:واقعا متاسفم که داور از پنالتی واضح ما در دقایق پایانی چشم پوشی کرد،این وضعیت داوری در بازیهای اخر مشکل ساز خواهد شد ،ای کاش داوران باتجربه ما جرات بیشتری داشتند.ای کاش داوان متوسط با جرات جای داوران با تجربه ولی ضعیف را بگیرند که مثل امروز حق تیمی ضایع نشود
وی در خصوص جو استادیوم افزود: هیچ اراده ای برای رعایت جو داوری و فرهنگی نیست. چطور می توان چنین بحثی را مطرح کرد که ٩٠دقیقه به تیم شهید سپاسی فحاشی شد.فقط می توان گفت برای چنین چنین جوی متاسفم، من نمی دانم مشکلات تیم خونه به خونه چه ربطی به تیم شهید سپاسی دارد؟ایا اینکه شورای شهر و ..به این تیم رسیدگی نمی‌کند چه ربطی به تیم ما دارد که می بایست ٩٠دقیقه فحاشی بشنویم.این تیم شهید هست حد اقل به کسانی که برای این مرز و بوم خون دادند احترام قائل باشیم.حق تیم مزین به نام شهید چنین دشنام و فحاشی نبود.
وی در پایان افزود:مشکل گلزنی داریم و می بایست آن را مرتفع کنیم.انشالله در بازیای بعدی بهتر خواهیم شد.

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (1)

  1. عارف

    آقای صالح در مورده کدوم بازی حرف میزنی! من تو ورزشگاه بودم. نمیدونم منظورتون از ۵ تا موقعیت چیه! فحاشی بود ولی نه تا این حد که شما میگین! در ضمن این همه شمارو تشویق کردیم این شد جوابش!!