گفتگو اختصاصی با دختر مازنی رشته پنچاک سیلات
تاریخ: ۹:۱۰ :: ۱۳۹۷/۰۶/۰۳
نام نویسنده: رضا حمزه پور
نازنین میرمحمد تبار : شرمنده که به قولم عمل نکردم !

نازنین میرمحمد تبار که در شرایطی بعید و سخت به تیم ملی ملحق شد و به جاکارتا رفت، در اولین مسابقه اش به رغم تلاشی زیاد به حریف باتجربه مالزیایی باخت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دختر کوچک و تازه وارد ورزش مازندران آنقدر پر روحیه بود که شانس مدال آنهم طلا برای خود متصور بود حال آنکه می دانستیم فضای بی رحم ورزش حرفه ای و قهرمانی ادوات و الزاماتی را می طلبد که در ایران و برای پنچاک سیلات و استعدادهایش مهیا نبود.

نازنین میرمحمد تبار که در شرایطی بعید و سخت به تیم ملی ملحق شد و به جاکارتا رفت، در اولین مسابقه اش به رغم تلاشی زیاد به حریف باتجربه مالزیایی باخت.

او پیامی خودمانی و احساسی برای مردم و اهالی ورزش داد که می خوانید و متوجه می شوید سن کمی دارد اما مثل باتجربه های ورزش، متین و احترام و برانگیز می نویسد:

من همه تلاشم رو کردم ، از تمام وجودم شرمندم که نشد دل مردم ایرانم رو شاد کنم و زحمات استادم رو جبران کنم و لبخند رضایت رو روی لب های خانواده و دوستانم بنشونم…
نشد که بشه …
شاید مصلحت چیزی بهتریست …
در کل من میخواستم طلایی باشم…اما …

با اختلاف ۱۴ _ ۲۱ فکر میکنم …

حریفی با تجربه و دارای هشت سال تفاوت سنی و ۵ کیلو افزایش وزن…

هر چند اینها بهانه است …

در کل باید قبول کرد این رشته برای همه کشورهای غیر از ایران همیشه در حال مسابقات پی در پی هستند و هر روز دارن آمادگیشون رو بالاتر میبرن…
من تازه پا به بزرگسالی گذاشتم و

خواستم پدیده بشم …

با همه مشکلات باز هم ایستادگی کردم…

استاد خرم ، خانم کیان آزاد ، استاد مرتاضی ، استاد ملازاده ، خانم اسلامی ، همه کادر های فنی که تا به امروز یسره تو اردو ها کنارمون بودید ازتون ممنونم ، و شرمندم که نتونستم به قولم عمل کنم.

استاد نورمحمدزاده ، از اینکه نتونستم برای شما و کشورم باعث افتخار بشم، شرمندم.

پاسخی بگذارید