تاریخ: ۱۷:۱۱ :: ۱۳۹۷/۰۶/۰۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سرمربی تیم ملی کبدی مردان گفت: حفظ این دو مدال طلا بسیار سخت است ولی می شود با کارهای اصولی آنها را حفظ کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

غلامرضا مازندرانی بعد از قهرمانی تیم ملی کبدی مردان در بازی های آسیایی گفت: قهرمانی در این مسابقات حاصل تلاش چندین ساله بوده است و نباید به نام من یا شخص خاصی نوشته شود.

وی افزود: سالها برای کبدی زحمت کشیده شده و برخی مواقع به دلیل کم تجربی مدال طلا را از دست دادیم. مثل بازی های اینچئون که تا ثانیه های آخر جلو بودیم ولی در نهایت باختیم و نایب قهرمان شدیم.

سرمربی تیم ملی کبدی تاکید کرد: طی چند ماه گذشته مدیریت فدراسیون تغییر کرد و نیروها و افکار جدید به کبدی تزریق شدند. این نوید را می دهد که کبدی آینده روشنی داشته باشد.
مازندرانی خاطرنشان کرد: اگر قرار است این عناوین ادامه داشته باشد باید از همین الان برنامه ریزی برای مسابقات آینده داشته باشیم. رقبای ما کار خود را آغاز کرده اند و ما هم باید با برنامه و طرح خود را برای مسابقات پیش رو آماده کنیم.

وی ادامه داد: می شود با یک برنامه ریزی اصولی، سالهای سال عنوان نخست این مسابقات را از آن خود داشته باشیم. تاکید می کنم که باید برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم.

مازندرانی در پایان تاکید کرد: خون جدیدی در فدراسیون تزریق شده است. امیدوارم مسئولان با یک برنامه ریزی اصولی کبدی را به جایگاه حقیقی خودش بازگردانند. حفظ این دو مدال طلا بسیار سخت است ولی می شود با کارهای اصولی آنرا حفظ کرد.

پاسخی بگذارید