تاریخ: ۱۷:۰۱ :: ۱۳۹۷/۰۶/۰۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

درگیری برخی بازیکنان امید ایران با ملی پوشان کره‌ای زشت‌ترین صحنه در جریان جدال این دو تیم را رقم زد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

ملی پوشان فوتبال امید ایران روز گذشته در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ به مصاف تیم قدرتمند کره جنوبی که از ستاره‌های نامداری مثل جو هیون وو(دروازه‌بان کره در جام جهانی)، سون هئونگ مین(ستاره تاتنهام انگلیس)، لی سئونگ وو(محصول آکادمی بارسلونا) و … بهره می‌برد، رفت و با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد.

 

با توجه به اینکه تیم ملی امید ایران با نفرات زیر ۲۱ سال در مسابقات آسیایی حضور پیدا کرده بود و از سوی دیگر کره‌ای‌ها با نفرات بهتر و ستاره‌های بیشتری در این رقابت‌ها شرکت داشتند، انتظار پیروزی از شاگردان زلاتکو کرانچار نمی‌رفت ولی برخی بازیکنان ایران جدا از نتیجه بازی، از نظر اخلاقی هم چندان خوب کار نکردند.

 

در دقیقه ۳۱ این دیدار حساس محمد مسلمی‌پور، مدافع چپ تیم امید ایران برای پاسخ بازی جوانمردانه توپ را به اوت زد ولی همزمان با حرکت او، هوانگ این بئوم هافبک شماره ۱۰ کره جنوبی ضربه‌ای به پای بازیکن ایران زد که درگیری بین این دو بازیکن به وجود آورد ولی زمانی که سون هئونگ مین قصد داشت به این قائله خاتمه دهد، شدت درگیری با دخالت بازیکن چپ‌پای ایران بیشتر شد.

 

ابوالفضل رزاق‌پور، هافبک تیم ملی امید در این درگیری خود را سریع به مجادله دو بازیکن اضافه کرد و در همان ابتدا ضربه محکمی به سینه سون هئونگ مین، کاپیتان کره جنوبی و ستاره باشگاه تاتنهام زد که تعجب او را به همراه داشت.

 

بدون تردید برخورد ناپسندی که هافبک ایران با بازیکن بزرگ کره جنوبی و یکی از برترین‌های آسیا داشت، بدترین صحنه تقابل ایران و کره را رقم زد؛ حرکتی که انتظار می‌رود بازیکنان ایرانی تحت هر شرایطی انجام ندهند و احترام نفرات تیم مقابل را داشته باشند.

 

پاسخی بگذارید