تاریخ: ۱۶:۵۳ :: ۱۳۹۷/۰۶/۰۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

علی اصغر عاشوری با گلزنی در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان اولین پیروزی این تیم را رقم زد و می گوید از این دست گل ها زیاد در کارنامه دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

هافبک تیم فوتبال نساجی از اینکه بهترین نمایش را مقابل مربی سابقش داشته احساس خوبی دارد و در مورد گلزنی اش و اولین پیروزی تیمش در لیگ برتر به ورزش سه می گوید: اینکه مقابل سرمربی سابق ات بازی می کنی گلزنی کنی حس خوبی است و از این بابت خوشحالم اما بیشتر از هر چیزی از اینکه اولین پیروزی فصل را برای نساجی خلق کردم خوشحال ترم. من از نوع گل ها در کارنامه زیاد دارم؛ گل های قهرمانی، گل های صعود و … البته گلزنی ام در این بازی زحمات بچه های تیم بود، بچه ها که چه عرض کنم زحمات کل تیم بود. در چند بازی گذشته خیلی تلاش کردیم که بتوانیم اولین پیروزی مان را رقم بزنیم اما متاسفانه اتفاقاتی دست به دست هم داد تا برد از آن ما نباشد.

او در مورد گل نشدن پنالتی محمد عباس زاده هم می گوید: گل نشدن پنالتی یک اتفاق طبیعی است و در شرایط بازی پیش می آید. اگر آن توپ گل می شد شرایط بازی خیلی بهتر می شد و بهتر می توانستیم بازی را مدیریت کنیم. البته پنالتی را هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند حتی اگر از بهترین زاویه و با تمام قدرت هم بزنید باز هم پنالتی است و گل شدن و نشدن اش ۵۰ ـ ۵۰ است.

 

وی از حمایت همه جانبه هوادارانشان در این مدت با وجود نتایجی که کسب کردند تشکر می کند و می گوید: از حمایت همه جانبه هوادارانمان واقعا سپاسگزاریم و از اینکه توانستیم آنها را با خوشحالی روانه خانه کنیم خوشحالیم.

عاشوری که بعد از ۴ سال حضور در تیم های خوزستانی از آمدن به یک تیم شمالی خوشحال است و با طنز می گوید: گفتم همه ایران را زیرنظر داشته باشیم و ابتدا از شمال و جنوب کشور آغاز کردم تا به شهرها و تیم های دیگر برسیم.

هافبک نساجی در مورد دیدار هفته ششم برابر پرسپولیس هم می گوید: تا بازی پرسپولیس ۲۰ روز دیگر مانده و از الان درباره آن بازی صحبت کردن خیلی زود است.

پاسخی بگذارید