سرمربی مازندرانی تیم فوتبال مس کرمان
تاریخ: ۸:۲۲ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
دست‌نشان: مربی حریف به من ناسزا گفت/ گل ما بی‌مورد مردود شد

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: مربی تیم گل‌گهر سیرجان به من ناسزا گفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نادر دست‌نشان پس از شکست ۲ بر یک مقابل گل‌گهر سیرجان در هفته دوم لیگ دسته یک در جمع خبرنگاران اظهارداشت: بازی بسیار سنگینی بود، هر دو تیم نشان دادند از کیفیت بالایی برخوردارند، متأسفانه ما در نیمه اول نتوانستیم خوب بازی کنیم، هوا هم سنگین بود و به هر حال ما ۲ گل دریافت کردیم و تیم گل‌گهر بهتر از ما بازی کرد و ما خیلی ضعیف بودیم اما این باعث نمی‌شود که به برخی از مسائلی که از نظر روحی و روانی به تیم ما ضربه زد نگاه نکنیم.

وی افزود: در بازی فوتبال شرایط باید عادلانه باشد، از دیروز که آمدیم و این زمین را دیدیدم چمنش غیر استاندارد بود و بیش از حد بلند بود و پای بازیکنان داخل چمن قرار می‌گرفت و توپ در چمن گیر می‌کرد، هرچه‌قدر گفتیم زمین چمن کوتاه شود انجام ندادند، این کار قشنگی نیست، گل‌گهر در این زمین تمرین می‌کند و به این زمین عادت دارد، همین مسئله باعث شد در نیمه اول در پاس دادن‌ها و گردش توپ عاجز باشیم به دلیل اینکه شرایط چمن روی بازیکنان تأثیر گذاشت. در نیمه دوم عادت کردیم، گرمای هوا شکسته شد و به چمن هم عادت کردیم.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان تصریح کرد: نیمه دوم را دیدید که به چه شکل بازی کردیم، ۴۵ دقیقه دوم بازی با یک دروازه انجام شد، دفاع جانانه سیرجان اجازه نداد ما به گل‌های برتری برسیم در صورتیکه شایسته آن بودیم اما صاحب موقعیتی نشدیم که به گل برسد. گل دوم هم مشخص بود که روی اشتباه کمک داور گل خوردیم، یک اشتباه تأثیرگذار ۱۰۰ درصد بود، توپ به اوت رفت اما داور در آن صحنه به اشتباه کرنر اعلام کرد و روی آن کرنر گل خوردیم. فیلم بازی را نگاه کنیم و ببینیم که چرا گل ما مردود اعلام شد؛ چرایش را نمی‌دانم. وقتی فشار عصبی بالا برود بازیکنان قدرت تصمیم‌گیری‌شان پایین می‌آید. ما تیم برتر میدان بودیم و می‌‌توانستیم ۳-۴ گل دیگر به حریف بزنیم اما نتوانستیم، این برد را به بازیکنان و مردم سیرجان تبریک می‌گویم، به همه تبریک می‌گویم به جز کادر فنی گل‌گهر سیرجان که آن هم دلیل دارد. برای فوتبال خودمان متأسفم.

دست نشان افزود: میزبانی تیم گل‌گهر اصلاً خوب نبود، دلیل باخت ما این مسئله نبود اما در حق تماشاگران ما ظلم شد و آنها را در جایگاه خوبی قرار ندادند، آنها می‌توانستند به تیم ما انرژی بدهند. من مربی مس کرمان هستم از آمریکا و اسرائیل هم نیامده‌ام اما مربی حریف به من فوحش مادر داد. تبریک می‌گویم به همه ایرانیان که این حرکت را حمایت می‌کنند.

 

پاسخی بگذارید