تاریخ: ۱۸:۱۳ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۷
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مهاجم سابق نساجی و آقای گل لیگ برتر گفت: نکونام در حد و اندازه سرمربیگری نساجی نیست و ما می‌توانستیم یک مربی بهتر را استخدام کنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

فریدون فضلی در خصوص ارزیابی‌اش از تیم فوتبال نساجی در رقابت‌های لیگ برتر تا پایان هفته چهارم گفت: سؤال من از شما این است؛ آیا این همه بازیکن از نساجی در سطح اول فوتبال ایران نمی‌توانستند در کادر فنی این تیم حضور داشته باشند؟ آیا این توقع زیادی است که یک نفر از قائم‌شهری‌ها در کادرفنی نساجی‌ باشد؟ جواد نکونام نمی‌توانست یک نفر از پیشکسوتان نساجی را در کادر فنی استخدام کند؟

مهاجم سابق نساجی و آقای گل لیگ برتر گفت: این مسئولانی که من در نساجی می‌بینم اگر چاره داشتند، بازی‌ها را هم در تهران برگزار می‌کردند. اینها از ابتدا می‌خواستند همین کار را بکنند ولی با فشاری که با مسئولان برای تجهیز ورزشگاه وطنی آوردند در اینجا ماندنی شدند. متأسفانه در قائم‌شهر مرغ همسایه غاز است. من دلم خیلی پر است و شاید برخی از تماشاگران از من دلخور شوند، ولی وقتی بازی‌های فصل نساجی را می‌بینم متوجه می‌شوم که این تیم هیچ چیز از بار فنی ندارد. تعجب من از تماشاگران همین است که چرا وقتی ما در نساجی بازی می‌کردیم و تیم می‌باخت بچه‌ها را تشویق نمی‌کردند؟ مربیان کنونی نساجی می‌گویند ما کم یار گرفته‌ایم، اما شما به لیست این تیم نگاه کنید و ببینید چند نفر از فصل گذشته در این تیم مانده‌اند و چند بازیکن جذب شده‌اند. این تیم در این فصل بالای ۱۵ بازیکن گرفته که همگی جزو خوب‌های لیگ برتر بوده‌اند. من هرچه می‌گویم نظر شخصی‌ام است ولی برای خودم اصولی دارم. نکونام در حد و اندازه سرمربیگری نساجی نیست و ما می‌توانستیم یک مربی بهتر را استخدام کنیم. در بازی با فولاد که نیمه مربیان را باختیم و در بازی با پارس جنوبی در قائم‌شهر هم کار خاصی از تیم ندیدم. تنها کار این سرمربی این است که از کی‌روش تقلید کند و با نساجی کاری کردند که روی ضدحملات برنامه داشته باشند. من می‌دانم که این حرف‌ها باعث ناراحتی می‌شود، ولی اصولی دارم که سال‌ها با آن زندگی کرده‌ام.

فضلی در ادامه تأکید کرد: آقایان حتی مربیان پایه را هم از شهرهای دیگر آوردند. صابر میرقربانی دوست صمیمی من است و من برای او احترام قائلم، اما علی امیری تمام برنامه‌ریزی‌اش از بابلسر است. پیشکسوتان قائم‌شهر چون همدیگر را قبول ندارند، به همین خاطر چنین افرادی از ما سوءاستفاده می‌کنند. سوالی که من از مدیران دارم این است ؛ چطور منِ بچه قائم‌شهر وقتی در این تیم بازی می‌کردم در هتل نوید و هتل مازرون اردو برگزار می‌کردیم، اما حالا در بابلسر چند برابر هزینه می‌دهند؟ آقایان یک روز مانده به بازی به قائم‌شهر می‌آیند و تمرین می‌کنند و دوباره به بابلسر می‌روند و اردویشان را ‌آنجا برگزار می‌کنند و دوباره یک ساعت برای بازی از بابلسر به قائم‌شهر برمی‌گردند. همان‌طور که گفتم اگر این آقایان چاره داشتند بازی‌ها را هم در تهران برگزار می‌کردند. من حرف دیگری نمی‌زنم و فقط این را می‌گویم اگر کادر فنی می‌گوید تا نیم‌فصل این تیم درست می‌شود هواداران آن روز را هم خواهند دید.

پاسخی بگذارید