به روایت تصویر ؛
تاریخ: ۸:۵۲ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۵
نام نویسنده: تحریریه
تصاویری دیدنی از برگزاری دومین دوره ی المپیاد ورزش های آبی ساحلی بابلسر

روز دوم دومین دوره ی المپیاد ورزش های آبی ساحلی بابلسر برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بعد از برگزاری باشکوه افتتاحیه، روز دوم دومین دوره ی المپیاد ورزش های آبی ساحلی بابلسر برگزار شد که در ادامه تصاویر مربوط را مشاهده می کنید :

یاسر ابراهیم زاده شرمه شامگاه سه شنبه در آیین افتتاحیه دومین المپیاد ورزش‌های آبی ساحلی کشور در پارکینگ صفر بابلسر، اظهار داشت: مازندران به ویژه شهرستان بابلسر ظرفیت بالایی برای برگزاری ورزش‌های ساحلی دارد و برگزاری این جشنواره‌ها فرصت مناسبی برای معرفی ورزشکاران کشور برای حضور در رقابیت‌های آسیایی، جهانی و المپیک دارد.

وی افزود: بیش از سه هزار ورزشکار از سراسر کشور در ۳۳ رشته ورزشی برای مدت سه روز در بابلسر با یکدیگر رقابت می‌کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر خاطرنشان کرد: مازندران دارای بیش از ۵۰۰ ورزشکار مدال آور دارد و ۳۴ نفر از این ورزشکاران اهل بابلسر هستند.

ابراهیم زاده شرمه تصریح کرد: تمام تلاش ما کشف استعدادهای ورزشی بوده و مسیر ورزش شهرستان به سمت حضور در مسابقات المپیک است.

حجت الاسلام والمسلمین محمداسماعیل قلی پور، امام جمعه بابلسر گفت: از برگزاری چنین المپیادهایی خوشحالیم، حمایت کردیم و باز هم پشتیبانی می‌کنیم.

وی افزود: امیدواریم این المپیاد سال‌های سال در شهرستان برگزار تا این میزبانی برای بابلسر تثبیت شود. ما می‌خواهیم بابلسر میزبان دائمی المپیاد ورزش‌های آبی‌ساحلی در کشور شود.

سیدعلی اسد فرماندار بابلسر نیز در این مراسم، گفت: هر ساله شاهد غریق و مشکلات متعددی در سطح شهرستان بودیم و یک خلاء بزرگ در حوزه ورزش شهرستان وجود داشت.

وی افزود: پیشینه و شناختی که از گذشته نسبت به بابلسر وجود داشت از یک سو و عبور رودخانه بابلرود از وسط شهر از سوی دیگر یک بستر خوبی در شهرستان برای برگزاری جشنواره ها و المپیاد مختلف ورزشی در شهرستان فراهم کرده است.

فرماندار بابلسر خاطرنشان کرد: میهمان نوازی و فرهنگ بالای ساکنین این منطقه دست به دست هم داده تا همه در راستای حفظ حضور مسافر و گردشگر در این شهرستان گام بردارند.

اسد افزود: یکی از راه هایی که می‌توان مناسبت‌های مختلفی را در شهر ایجاد کرد تا بهتر از گذشته پذیرای میهمانان باشیم برگزاری المپیادهایی از این قبیل بوده که نقش مهمی در رونق کسب و کار مردم نیز دارد.

وی خاطرنشان کرد: در شکل گیری این کار افراد زیادی نقش آفرین بوده اند که از جمله آن می‌توان به امام جمعه معزز بابلسر اشاره کرد که همواره با حمایت‌های معنوی خود بسترهای مناسبی را برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی و ورزشی در این شهرستان ایجاد کرد.

فرماندار بابلسر با قدردانی از همراهی نماینده مردم شریف شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار و تلاش دستگاه‌های امنیتی شهرستان گفت: باید تلاش کنیم تا در سالهای آینده برنامه‌هایی از این دست بهتر و باکیفیت تر اجرایی شود.

در پایان این مراسم و با حضور جعفر غفارنژاد قهرمان پرورش اندام جهان و رضا یزدانی قهرمان کشتی المپیک مشعل دومین المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی کشور به محل برگزاری این مسابقات در بابلسر رسید.

برنامه های روز پنجشنبه دومین المپیاد ورزش های آبی – ساحلی به شرح زیر می باشد :
۱- #فوتبال_روی_میز صبح
۲- #رفتینگ ظهر ساعت ۱۶ الی ۱۸
۳- #کانوپولو (ماراتن) صبح ۱۰ الی ۱۲
۴- #کانوپولو (مسابقه ) عصر
۵- #کیک_بوکسینگ عصر ساعت ۱۹
۶- #کیک_لایت عصر ساعت ۲۰
۷- #کبدی صبح و عصر
۸- #لوچو_ساحلی عصر
۹- #شنا_آبهای_آزاد صبح و عصر
۱۰- #تیراندازی صبح ساعت ۱۰
۱۱- #فوتبال_ساحلی صبح و عصر
۱۲- #والیبال_ساحلی ساعت ۱۰ صبح
۱۳- #دژبال صبح تا ظهر

پاسخی بگذارید