معتقدم بازی در لیگ‌های پایین بهتر از حضور در لیگ‌های اروپایی متوسط است
تاریخ: ۸:۱۰ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۵
نام نویسنده: تحریریه
پورعلی گنجی: پس از مشورت با برادر و مدیر برنامه‌هایم تصمیم گرفتم به ترابزون اسپور نروم

مدافع تیم ملی ایران به منتقی شدن انتقالش به ترابزون اسپور واکنش نشان داد و گفت:به خاطر آینده فوتبالی ام تصمیم گرفتم که نباید به ترابزون اسپور بروم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مرتضی پورعلی گنجی، مدافع تیم ملی کشورمان پس از منتقی شدن انتقالش در مصاحبه با رسانه های ترکیه گفت: با دعوت رئیس باشگاه ترابزون اسپور به استانبول آمدم تا با مربی و ریاست باشگاه بیشتر شناخت پیدا کنم. چون انسجام میان باشگاه و کادرفنی بسیار مهم است. از انتظاراتی که از من دارند سوال کردم. واقعا دیدار خوبی بود.

وی افزود:از رئیس باشگاه ترابزون اسپور  و مدیر اجرایی این باشگاه تقدیر و تشکر می کنم. من از ملاقاتشان بسیار خوشحالم. با اونال کرامان روز شنبه دیداری داشتم. دیدگاه هایمان را به اشتراک گذاشتیم. او مرا به بازی با باشاک شهیر دعوت کرد. پس از مشورت با برادرم و مدیر برنامه هایم تصمیم گرفتم به ایران برگردم.

مدافع تیم ملی ایران در پایان گفت: به خاطر آینده فوتبالی ام تصمیم گرفتم که نباید به ترابزون اسپور بروم. می خواهم در لیگ های پایین تری بازی کنم چون معتقدم در این لیگ ها بهتر از لیگ های اروپایی میانی موفق تر می شوم. پیشنهادهایی از قطر، روسیه، یونان و ترکیه را رد کردم و من اعتقاد دارم کسی به سوی دریا حرکت می کند باید دل به دریا بزند.

 

پاسخی بگذارید