تاریخ: ۱۳:۱۰ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سرپرست جدید استقلالی ها در اولین حضور خود در آزادی روز متفاوتی را سپری کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

اصغر حاجیلو بازیکن قدیمی استقلالی ها در دهه ۵۰ و ۶۰ که در دهه ۷۰ با حجازی به نیمکت مربی گری این تیم بازگشت، با تصمیم فتحی برای دومین مرتبه به عنوان سرپرست تیم فوتبال استقلال انتخاب شد.

حاجیلو در دیدار با تراکتورسازی برای اولین مرتبه در ورزشگاه آزادی در دوره جدید خود روی نیمکت نشست و با توجه به اینکه عقیده دارد “سرپرستی چیز دیگری است” روز متفاوتی از دیگر سرپرست ها را سپری کرد.

سرپرست جدید آبی ها که سابقه مربی گری نیز در کارنامه خود دارد، در این دیدار نه تنها نقش سرپرست بلکه نقش مربی و مترجم را نیز در کنار زمین ایفا کرد و همین موضوع نیز البته برای او تبدیل به یک چالش بعد از پایان مسابقه شد و زمانیکه خبرنگاران سراغ او رفتند تا در این باره گفت و گو کنند، اتفاقات جالبی با توجه به میزان تسلط حاجیلو روی زبان انگلیسی رخ داد.

با این وجود انرژی و جنب و جوش حاجیلو در کنار زمین می تواند نیمکت استقلالی ها را از گذشته جذاب تر کند و باعث شود تا عکاسان سوژه های جذاب تری در کنار شفر داشته باشند؛ لحظه هایی درست مثل همین صحنه که سرپرست در نقش چلنگر، در حال انتقال صحبت های شفر به زبانی متفاوت به بازیکنان است.

 

پاسخی بگذارید