محرومیت استقلال خوزستان به چه درد ما می‌خورد ؛
تاریخ: ۱۶:۳۵ :: ۱۳۹۷/۰۵/۱۹
نام نویسنده: تحریریه
علیپور: آقای یزدی؟ سنگ‌تمام یا سنگی که به ما زدند؟

مهاجم پرسپولیس نیز بابت اتفاقات استادیوم غدیر واکنش نشان داد و از مسوولان خواست قبل از اینکه بار دیگر شاهد اتفاقات تلخ باشیم ریشه آن را نابود کنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی علیپور در اوج بدشانسی از ثبت گل در دیدار مقابل استقلال خوزستان ناکام ماند. او در خصوص این بازی به خبرنگار ما گفت: یکی از عجیب‌ترین بازی‌هایی بود که پشت سر گذاشتیم. البته این سومین باری بود که با این اتفاقات مواجه می‌شدم و قبلا هم مقابل نفت در مسجد سلیلمان و دوران آقای درخشان و دو فصل قبل هم مقابل استقلال اهواز چنین شرایطی را دیده بودم.

وی ادامه داد: اتفاقات این بازی از همان زمان ورود ما به اهواز رقم خورد و کاملا مشخص بود که برنامه ریزی شده بود. سنگی که در اتوبوس به شیشه جایی که من نشسته بودم خورد و هنوز هم صدای سنگ و شیشه در گوشم می پیچد. اگر اتفاق تلخی رخ می‌داد چه کسی واقعا پاسخ می‌داد؟ چرا جان انسان‌ها برای کسی مهم نیست و اگر سنگ باعث نابودی کسی می‌شد چطور وجدان‌شان آرام می‌شد؟

علیپور در ادامه به حکم احتمالی کمیته انضباطی هم اشاره می‌کند و در این زمینه گفت: کمیته انضباطی نهایتا هواداران استقلال را از بازی بعدی محروم کند اما چه اتفاقی می‌افتد؟ مگر چند نفر برای بازی بعدی این تیم خواهند آمد و این تعدادی که امروز آمده بودند فقط برای انتقام بازی با فولاد آمده بودند. روی حرف من با کسانی است که اتفاقات بازی هفته قبل را شکل داده بودند. برای چه وقتی ۳ بر ۰ جلو هستیم باید آن اتفاقات رقم بخورد و هواداران حریف را عصبانی کنند؟ لیدر باشگاه به چه اجازه‌ای حق توهین به خودش می‌دهد که این اتفاقات امروز باعث از دست رفتن دو امتیاز ارزشمند تیم شود. هواداران استقلال در بازی بعدی محروم شوند چه اتفاقی خواهد افتاد؟

مهاجم پرسپولیس در خصوص فرصت هایی که در این بازی از دست رفت گفت: اصلا هافبک های ما کاری نمی توانستند در این بازی کنند. هیچ حمله‌ای نتوانستم از کناره ها ترتیب دهیم و بازیکن حریف هم به سادگی از این شرایط استفاده می کردند و از کناره ها به ما فشار می آوردند و توپ را به همان قسمت می‌انداختند. ضربه ای که به تیرک خورد هم قبل از آن به پای مدافع حریف خورده بود و باید کرنر می گرفت و خطای سیامک نعمتی هم می توانست پنالتی باشد اما داور آن را پشت محوطه جریمه گرفت. با این حال هیچ چیز نمی تواند دو امتیاز رفته ما را برگرداند و ما امروز تساوی نکردیم بلکه مجبور به این نتیجه شدیم و اگر در شرایط عادی بازی بود نتیجه غیر از این می شد.

مهاجم پرسپولیس در پاسخ به اظهارات سرمربی استقلال خوزستان در پایان بازی گفت: آقای یزدی گفته اند هواداران ما سنگ تمام گذاشتند. به نظرم ایشان منظورشان این سنگ هایی باشد که به سمت ما پرتاب شده وگرنه ما که در زمین بودیم چیز دیگری می دیدیم. من واقعا از طرفداران پرسپولیس تشکر می‌کنم که در این شرایط هم کنار ما بودند و شایسته قدردانی هستند. حساب آنها از کسانی که برای ضربه به تیم تلاش می کنند جداست و قدردان آنها هستیم. امیدوارم مسوولان باشگاه هم تصمیم قاطعی درباره کسانی که به تیم ضربه می زنند بگیرند و هواداران هم با شناخت این رفتارها مانع از اتفاقات بد برای باشگاه و تیم شوند.

پاسخی بگذارید