تاریخ: ۱۹:۱۵ :: ۱۳۹۷/۰۵/۱۸
نام نویسنده: مرتضی خالقی

یک روز قبل از امضای قرارداد با باشگاه اسپانیایی آخرین تندیس ستاره ایرانی به خاطر درخشش در لیگ سوئد به این بازیکن اعطا شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

در بازگشت از رقابت های جام جهانی سامان قدوس بلافاصله به اردوی اوسترسوند پیوست تا به عنوان کاپیتان این تیم به درخشش خود ادامه بدهد. نمایش فوق العاده سامان باعث شد تا او دوباره به عنوان بهترین گلزن رقابت ها توجه همگان را به خود جلب کند تا جایی که با ایستادن در جمع سه کاندیدای برتر کسب لقب بازیکن ماه این عنوان ارزشمند را به خود اختصاص داد.

یک روز قبل از ترک اردوی اوسترسوند برای مذاکره با باشگاه اوئسکا اسپانیا مسئولان برگزاری لیگ سوئد تندیس عنوان بهترین بازیکن ماه جولای لیگ این کشور را به ستاره ۲۴ ساله ایرانی اعطا کردند تا قدوس آخرین تندیس و افتخاری که می توانست در لیگ سوئد به کلکسیون افتخاراتش اضافه کند را نیز به دست آورد.

تصاویر منتشر شده از اعطای این جایزه به سامان قدوس آن هم یک روز قبل از جدایی رسمی از اوسترسوند بازتاب گسترده ای در محافل خبری و طرفداران این باشگاه داشت گرچه بیشتر سوئدی ها برای ستاره ایرانی خود که سال های درخشانی با پیراهن اوسترسوند داشت برای چالش جدید آرزوی موفقیت داشتند.

 

پاسخی بگذارید