تاریخ: ۱۹:۱۱ :: ۱۳۹۷/۰۵/۱۸
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مالک باشگاه خونه به خونه می گوید که امتیاز خونه به خونه از استان فارس خریداری شده و حالا هم قصد واگذاری امتیاز این تیم را دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

دوشنبه شب هفته گذشته و همزمان با برنامه نود قاسم حسن زاده مالک باشگاه خونه به خونه در اعتراض به پخش نشدن آیتمی که در ارتباط با تیم خونه به خونه و حواشی هفته پایانی لیگ یک بود، بیانیه ای صادر کرد و اعلام کرد که دیگر قصد تیم داری ندارد.

با این حال در روزهای گذشته خبرهایی مبنی برادامه تیم داری قاسم حسن زاده شنیده می شد که این چهره در گفتگو با “ورزش سه” ضمن انکار این موضوع موضوعات دیگری را هم در مورد انتقال تیم به خارج از استان مازندران که با مخالفت استانداری روبرو شده است، مطرح کرد.

حسن زاده در همین خصوص گفت: من بعد از اتفاقاتی که رخ داد دیگر قصد تیم داری ندارم و می خواهم امتیاز تیم خونه به خونه را واگذار کنم، اما استانداری نمی گذارد و می گوید نباید تیم از استان خارج شود.

وی با اشاره به این موضوع که خودش هم دوست دارد، امتیاز این تیم در مازندران بماند، افزود: من هم دوست دارم امتیاز تیم در بابل و مازندران بماند ولی اگر تا روز شنبه کسی برای خرید امتیاز خونه به خونه از داخل استان مراجعه نکند و درخواست ندهد، مجبور می شوم که تیم را به خارج از استان واگذار کنم و اگر اجازه این کار داده نشود، استانداری باید ۴ میلیارد خسارت بدهد.

قاسم حسن زاده مالک باشگاه خونه به خونه که برای حضور در لیگ یک چند سال پیش امتیاز باشگاه بهمن شیراز را خریداری کرد، با اشاره به این موضوع می گوید: مگر قبلا خونه به خونه در لیگ یک وجود داشت؟ نه ما امتیاز باشگاه بهمن شیراز را از استان فارس خریدیم و حالا هم اگر تا شنبه کسی از مسئولان استانداری در این خصوص اقدامی نکند، تیم را به پیشنهاداتی که خارج از استان وجود دارد، واگذار می کنم.

پاسخی بگذارید