تاریخ: ۱۹:۱۰ :: ۱۳۹۷/۰۵/۱۸
نام نویسنده: مرتضی خالقی

دو تیم سایپا و ذوب آهن در دیدار امروز به مصاف یکدیگرخواهند رفت که یکی از پرگل ترین بازی های تاریخ لیگ برتر را به نام خود زدند. دیداری که ۹ گل در خود داشت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

از دیدارهای دور برگشت رقابت های لیگ برتر، دو تیم سایپا و ذوب آهن به مصاف یکدیگر رفتند. دیداری که نه تنها بهترین برد ذوبی ها برابر این تیم را رقم زد بلکه یکی از پرگل ترین بازی های تاریخ لیگ برتر لقب گرفت. دیداری که با  نتیجه شش بر سه سود سبزپوشان اصفهانی به پایان رسید.

محمدرضا خلعتبری ستاره دیدار مورد نظر بود که توانست هت تریک کند و به غیر از او اسماعیل فرهادی نیز توانست دو بار دروازه حریف را باز کند. به غیر از این دو بازیکن محمد منصوری نیز آخرین گلزن ذوبی ها در این دیدار بود. اما در طرف مقابل عیسی ترائوره گلزن تیم سایپا بود که در این بازی توانست دو بار گلزنی کند و آخرین گل این تیم نیز توسط امین منوچهری به ثمر رسید.

ذوبی ها در این بازی با ترکیب اندوی، اشجاری، صلصالی، حسینی، حدادی فر، خیری، مسلمان، منصوری، کاسترو، خلعتبری و فرهادی پا به میدان گذاشت و در طرف دیگر نارنجی پوشان نیز در این بازی میرزاپور، حسینی، ایوبی، کعبی، آشتیانی، رحمتی، صادقی، زنیدپور، میرقربانی و ترائوره را به زمین فرستادند.

پاسخی بگذارید