دوست دارم تمام بلیت‌ها مجانی باشد
تاریخ: ۷:۵۱ :: ۱۳۹۷/۰۵/۱۸
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
نکونام: از پارس جنوبی جم شناخت کافی نداریم /مردم فاکتور بلیت‌ها را به من بدهند حساب کنم !

سرمربی تیم نساجی قائمشهر می‌گوید با توجه به این که اوایل لیگ است از تیم‌ها شناخت کافی نداریم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،جواد نکونام سرمربی تیم نساجی قائمشهر در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تیم پارس جنوبی جم گفت: شناخت کافی نسبت به تیم پارس جنوبی جم نداریم چون این تیم هنوز تا الان دو بازی در لیگ برتر انجام داده و تیم‌ها در لیگ برتر به شناخت کامل از یکدیگر نرسیده‌اند و با توجه به تغییراتی که باشگاه در این مدت داشته مدتی زمان می‌برد تا بتوانیم به هماهنگی ایده‌آل برسیم. ولی شرایط تیم هر هفته پیشرفت می‌کند و روز به روز به حالت ایده‌آل نزدیک‌تر می‌شویم. فردا مقابل تیم پارس جنوبی جم بازی سختی خواهیم داشت این تیم، تیم بسیار خوبی است و در فاز حمله بسیار خطرناک است. ما هم تیم خوبی هستیم و در بازی فردا تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا بتوانیم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

او در مورد رفتن صادق بارانی بازیکن تیم نساجی قائمشهر به استقلال اظهار کرد: این مساله صحت ندارد و این بازیکن در تیم نساجی خواهد ماند.

او در مورد گران بودن بلیت بازی فردا گفت: اگر به من باشد دوست دارم تمام بلیت‌ها مجانی باشد و همه مردم بازی فردا را تماشا کنند اما این مساله دست من نیست و کاری از من ساخته نیست. تنها کاری که می‌توانم انجام دهم این است که مردم با وجود این گرانی به بازی بیایند و فاکتور این بلیت‌ها را فردا به من بدهند تا با هم حساب کنیم (با خنده).

نکونام ادامه داد: ما تیم پارس جنوبی جم را تا حدودی آنالیز کردیم و نقاط ضعف و قوت آن‌ها را تا حدودی شناختیم. امیدواریم که بازیکنان ما فردا تاکتیک و خواسته‌های ما را به خوبی در زمین پیاده کنند تا بتوانیم نتیجه خوبی را به دست بیاوریم. ما در هر بازی که به میدان می‌رویم هدف‌مان فقط بردن است مگر این که زورمان به تیم مقابل نرسد. در بازی را تراکتورسازی هم همین تفکر در جریان بود و دیدید که آقای توشاک سرمربی تیم تراکتورسازی از تیم ما تعریف کردند. این تفکر ماست و این مساله را من مرتبا به بازیکنانم گوشزد می‌کنم.

او در مورد ولسیانی بازیکن جدید تیم نساجی گفت: این بازیکن، بازیکن خوبی است اما به علت مصدومیت جزئی که دچارش شده نتوانست ما را همراهی کند. او در بازی قبلی بر روی نیمکت ما حضور داشت و فعلا باید هماهنگی لازم را با تیم در تمرین‌ها به دست آورد تا بتوانیم در آینده از او استفاده کنیم.

پاسخی بگذارید