ادامه نازکردن های مالک خونه به خونه ؛
تاریخ: ۹:۱۹ :: ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
دلم برای فردوسی‌پور سوخت/دیگر تیمداری نمی‌کنیم !

قاسم حسن‌زاده مالک باشگاه خونه به خونه بابل اعلام کرد با توجه به اتفاقات رخ‌داده در برنامه ۹۰ به‌صورت قطعی از تیمداری در فوتبال ایران کنار خواهد کشید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،قاسم حسن‌زاده با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد با توجه به قدرت بیش از حد قدرتمندان فوتبال در ایران عطای فعالیت در تیمداری را به لقایش خواهد بخشید.

حسن‌زاده در این بیانیه آورده است: ضمن عرض سلام خدمت مردم شریف مازندران و شهر بابل و فوتبال‌دوستان سراسر کشور، بدین‌وسیله ضمن تشکر از آقای عادل فردوسی‌پور بابت زحمت تهیه برای تولید برنامه مربوط به بررسی ادعاهای تیم خونه به خونه درباره اتفاقات هفته آخر لیگ دسته اول کشیده بودند و با توجه به پخش نشدن این برنامه، همین‌جا اعلام می‌کنم خونه به خونه فعالیتی در فوتبال ایران نخواهد داشت.

اگرچه امروز هواداران بابلی با حضور در ورزشگاه ما را شرمنده خود کردند.

دل من امشب برای عادل فردوسی‌پور سوخت، او با وجود وقتی که برای تهیه برنامه‌اش گذاشته بود، موفق به پخش آن نشد تا ما ایمان بیاوریم حریف قدرتمندان فوتبال ایران نخواهیم شد.

بنابراین باتوجه به جمعی جهات، انصراف خود را از تیمداری اعلام کرده و تأکید می‌کنم فعالیتی در عرصه باشگاه‌داری نخواهم داشت.

البته از نظر من این یک شکست نیست بلکه پیروزی فوتبال و طرفداران فوتبال و مردم شریف شهر بابل است که تا انتهای فصل از تیم خود و نتایج آن حمایت کردند.

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (1)

  1. عارف

    الان این ناز کردنه! مثل آب خوردن حقه یه شهرو خوردن بعد شما تیتر میزنین ناز کردن! همه ایران فهمیدن که تبانی شده.همه دارن خودشونو به اون راه میزنن.ولی خدا جای حق نشسته.این همه خرج کنی سرآخر حقتو بخورن واقعا سخته…