تاریخ: ۱۷:۳۹ :: ۱۳۹۷/۰۵/۱۵
نام نویسنده: مرتضی خالقی

داوران حاضر در بازی های هفته سوم لیگ برتر اعلام شدند. ۸ داور حاضر در بازی های هفته پیش رو که هر کدام یک بار به قضاوت پرداختند در مجموع ۲۷ بار کارت خود را از جیب خارج کرده‌اند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

ساعتی پیش از سوی دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال اسامی داوران حاضر در بازی های هفته سوم لیگ برتر اعلام شد. در این مطلب نگاهی می اندازیم به عملکرد داوران معرفی شده در هفته های ابتدایی لیگ هجدهم:

 

•  وحید کاظمی؛ استقلال خوزستان – پرسپولیس

 

روز پنجشنبه کاظمی در دومین بازی خود در لیگ هجدهم به میدان خواهد رفت. او در دیدار هفته گذشته بین دو تیم پیکان و سایپا به قضاوت پرداخت. او در تنها دیداری که در لیگ هجدهم داوری کرد ۴ بار کارت زرد خود را از جیب درآورد. تنها دیدار این داور تقریبا پرگل از آب درآمد و با نتیجه سه بر صفر به سود پیکان به پایان رسید.

 

•  سیدمهدی سیدعلی؛ استقلال تهران – تراکتورسازی تبریز

 

این داور نیز در بازی های هفته سوم دومین قضاوت خود را به انجام خواهد رساند. اولین بازی سیدعلی از بازی های هفته اول محسوب می شد دیداری که بین دو تیم نساجی قائمشهر و ذوب آهن بود و البته بدون مشکل و یا حاشیه خاصی به پایان رسید. سیدعلی در این دیدار هیچ بازیکنی را جریمه نکرد و برای هیچ کدام از دو تیم پنالتی نگرفت تا بازی با نتیجه یک بر سفر به سود ذوبی ها به پایان برسد.

 

•  حسین زرگر؛ سایپا – ذوب آهن

 

زرگر در دیدار هفته گذشته بین دو تیم پرسپولیس و فولاد برای اولین بار در لیگ هجدهم به میدان رفت. او در این بازی پرگل که با سه گل به سود پرسپولیسی ها به پایان رسید تنها دو بار کارت زرد را از جیب خود در آورد و هر دو را به یکی از بازیکنان فولاد نشان داد تا در نهایت یک کارت قرمز را در آمار خود ثبت کند.

 

•  علی صفایی؛ سپاهان اصفهان – پیکان

 

این داور، قضاوت یکی از حساس ترین بازی های هفته دوم را برعهده دارد. صفایی پیش از این تنها در یک بازی به میدان رفته است. بازی بین دو تیم گسترش فولاد تبریز و استقلال خوزستان که در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید را قضاوت کرد. دیدار که او مجبور شد تا ۴ بار کارت زرد خود را از جیب دربیاورد.

 

•  پیام حیدری؛ نساجی قائمشهر – پارس جنوبی جم

 

پیام حیدری نیز به مانند برادر خود در بازی های هفته سوم به میدان می رود با این تفاوت او اولین دیدار خود را در هفته اول و در دیدار افتتاحیه بین دو تیم پرسپولیس و پدیده سوت زد. پیام حیدری در اولین بازی فصل ۴ بار کارت زرد خود را از جیب برون آورد و البته یک ضربه پنالتی نیز در دیداری که تنها یک گل داشت اعلام کرد.

 

•  کوپال ناظمی؛ پدیده مشهد – صنعت نفت آبادان

 

داور جوان فوتبال ایران نیز روز جمعه برای دومین بار به میدان خواهد رفت. او پیش از این از بازی های هفته اول لیگ هجدهم بین دو تیم نفت مسجدسلیمان و تراکتورسازی تبریز به میدان رفت. دیداری که در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید اما تقریبا بازی پربرخوردی محسوب می شد چرا که ناظمی ۴ بار مجبور شد کارت زرد خود را از جیب بیرون بیاورد.

 

•  رضا کرمانشاهی؛ نفت مسجدسلیمان – فولاد خوزستان

 

این داور باتجربه فوتبال ایران هفته گذشته برای اولین بار به قضاوت دیداری از بازی های لیگ هجدهم پرداخت. دیداری که در تبریز و بین های تراکتورسازی و نساجی قائمشهر برگزار شد و در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید. کرمانشاهی در تنها دیداری که به قضاوت پرداخته ۵ بار دست به کارت شد و بازیکنان دو تیم را جریمه کرد.

 

•  سیدرضا مهدوی؛ گسترش فولاد تبریز – سپیدرود رشت

 

مهدوی نیز یکی از پرکارت ترین بازی های لیگ هجدهم را تاکنون سوت زده است. مهدوی در هفته اول بازی های لیگ در دیدار بدون تماشاگر سپاهان و صنعت نفت آبادان پا به میدان گذاشت و علیرغم اینکه سوت خود را به نشانه گلزنی یکی از دو تیم هیچگاه به صدا درنیاورد بارها دست کارت شد و ۵ بار بازیکنان دو تیم را جریمه کرد.

پاسخی بگذارید