ملی پوش مازندرانی شمشیربازی کشورمان
تاریخ: ۱۱:۵۲ :: ۱۳۹۷/۰۵/۱۵
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
مجتبی عابدینی: هدفم کسب مدال طلای بازی های آسیایی جاکارتا است

ملی پوش شمشیربازی کشورمان گفت : هدف ما این است که در بازی های آسیایی جاکارتا مدال نقره تیمی را به مدال طلا تبدیل کنیم و برای کسب مدال طلای انفرادی هم قطعا تلاش زیادی خواهم کرد تا به این هدف برسم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجتبی عابدینی ملی پوش شمشیربازی ایران در گفتگویی هدف خود از حضور در بازی های آسیایی جاکارتا را کسب مدال اسلحه سابر دانست و تاکید کرد که تمرینات و اردوهای خوب و مسابقات مفیدی را برای آمادگی به منظورز حضور در بازی آسیایی سپری کرده است.
این ملی پوش شمشیر بازی ایران گفت: در این رویداد درصددیم که مدال نقره تیمی بازی های آسیایی دوره قبل را به مدال طلا تبدیل کنیم و برای این مهم خوشبختانه آمادگی خوبی داریم و امیدوارم به این مهم دست پیدا کنیم.
عابدینی از روند روبه رشد شمشیربازی ایران ابراز رضایت کرد و اظهار داشت: در بازی های آسیایی قطعا کارسختی پیش رو داریم اما رشد و پیشرفت شمشیربازی ایران در طی این سالها روند خوب و رضایت بخشی داشته است که امیدوارم همچنان ادامه پیدا کند تا علاوه بر درخشش در بازی های آسیایی به مدال المپیک هم دست یابیم.
وی از شعار ” یک ایران یک صدا ” که برای کاروان ورزش ی ایران برای حضور در جاکارتا در نظر گرفته شده به نیکی نام برد و تصریح کرد: این شعار حس همدلی و انگیزه را در بین ورزشکاران اعزامی بالا خواهد برد .
عابدینی گفت: شعار من هم برای این رقابتها ” زنده باد ایران ” است و من شخصا تمام توانم را به کار خواهم گرفت تا با مدالم نام ایران را باز هم طنین انداز کنم .

پاسخی بگذارید