مدیرعامل خانه مطبوعات استان مازندران خبر داد :
تاریخ: ۱۰:۴۸ :: ۱۳۹۷/۰۵/۱۱
نام نویسنده: مهدی رضی
تمهیدات ویژه خانه مطبوعات برای روز خبرنگار در مازندران / نور میزبان اصحاب رسانه

مدیرعامل خانه مطبوعات استان مازندران از برنامه‌ریزی ویژه برای مراسم روز خبرنگار امسال خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی یوسفی از واریز هدیه روز خبرنگار توسط خانه برای اولین بار خبر داد و اظهار داشت: این هدیه جدا از هدیه استانداری مازندران است.

وی افزود: مراسم امسال با حضور معاون مطبوعاتی وزیر، استاندار و مقامات ارشد استان و شهرستان‌ها به میزبانی شهرستان نور برگزار می‌شود.

یوسفی گفت: مراسم امسال متفاوت تر از سال‌های پیشین با برنامه‌های متنوع به صورت جشن برگزار و اعضای خانه مطبوعات، برخی از مدیران مسئول فعال استان، نفرات برگزیده جشنواره مطبوعات و پیشکسوتان حوزه رسانه میهمانان این مراسم هستند.

مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران با بیان اینکه، مراسم امسال صرفا برای اعضای خانه مطبوعات در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: بر اساس تکلیف معاونت مطبوعاتی وزیر باید خدمات در نظر گرفته شده خانه مطبوعات صرفا برای اعضای آن باشد و از این رو فعالان رسانه ای که تاکنون موفق به عضویت نشدند باید به سامانه مراجعه و به عضویت خانه درآیند.

یوسفی به هدیه روز خبرنگار اشاره کرد و گفت: هدیه امسال استانداری به خبرنگاران در این ایام به حساب خبرنگاران و اصحاب رسانه واریز می‌شود که در روزهای آینده فرم مخصوص لیست خبرنگاران بر اساس سهمیه به دفاتر رسانه‌های دارای مجوز ارسال و لیست ارسال شده رسانه‌ها بلافاصله در سایت خانه مطبوعات منتشر می‌شود.

وی ادامه داد: خانه مطبوعات مازندران نیز برای نخستین بار به مناسبت روز خبرنگار مبلغ یک میلیون ریال علاوه بر هدیه استانداری به حساب هر یک از اعضای خانه واریز می‌کند که این واریزی به حساب کسانی انجام می‌شود که تا دهم مرداد در لیست خانه تأیید شده باشند.

پاسخی بگذارید