تاریخ: ۲۰:۳۸ :: ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

بعید است برانکو به ترکیب تیم برنده اش دست بزند و گادوین منشا را از ابتدا به زمین بفرستد و احتمالا او بار دیگر یار ذخیره پرسپولیس خواهد بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

سرخپوشان پایتخت روز جمعه به مصاف فولاد می روند و احتمالا آخرین گلزن‌شان به این تیم، بازی را از روی نیمکت تماشا خواهد کرد. گادوین منشا در هفته شانزدهم لیگ قبلی با ضربه سری دقیق دروازه فولاد را گشود و البته گلِ او تنها یک امتیاز را برای پرسپولیسی ها به همراه داشت.

 

گل منشا به فولاد یکی از ۴ گل این بازیکن در لیگ برتر بود. این تعداد برای مهاجمی چند صد هزار دلاری که با سودای آقای گلی به پرسپولیس آمده بود، بسیار ضعیف به شمار می رفت و طبیعتا آمارش نه رضایت برانکو را جلب کرد و نه هواداران و نه حتی خودش.

حال این مهاجم سیه چرده باید در ۱۴ بازی بعدی تمام تلاشش را انجام دهد تا برای لیگ نوزدهم نیز در فهرست پرسپولیس باقی بماند. با افزایش نجومی ارزش ارز های خارجی، بازیکنانی نظیر منشا باید عملکرد بسیار بهتر از ایرانی ها داشته باشند تا مدیران برای تمدید قراردادشان قانع شوند.

 

او احتمالا در بازی مقابل فولاد نیز نیمکت نشین خواهد بود اما بعید است در نیمه دوم فرصتی برای نمایش توانایی هایش پیدا نکند. او در پیکان نشان داد که می تواند از اندک فرصت ها بهره ببرد و باید دید می تواند روزهای خوب گذشته را تکرار کند یا خیر؟

 

پاسخی بگذارید