تاریخ: ۱۳:۲۸ :: ۱۳۹۷/۰۵/۰۶
نام نویسنده: علی احمدی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، موضوع انتقال الهیار صیادمنش به استقلال همچنان یکی از خبرهای بحث‌انگیز در نقل و انتقالات تابستانی لیگ هجدهم است. در حالی که هنوز مدیران باشگاه سایپا حتی با اعلام حکم کمیته تعیین وضعیت الهیار صیادمنش را بازیکن این تیم دانسته و بازی کردن او برای استقلال مقابل پیکان را […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

موضوع انتقال الهیار صیادمنش به استقلال همچنان یکی از خبرهای بحث‌انگیز در نقل و انتقالات تابستانی لیگ هجدهم است.

در حالی که هنوز مدیران باشگاه سایپا حتی با اعلام حکم کمیته تعیین وضعیت الهیار صیادمنش را بازیکن این تیم دانسته و بازی کردن او برای استقلال مقابل پیکان را یک علامت سوال برای مجموعه فوتبال ایران و فدراسیون و سازمان لیگ قلمداد می کنند، مدیر برنامه های این بازیکن در خصوص وضعیت قرارداد این بازیکن به خبرنگار بانک ورزش گفت: من واقعا از اظهارنظرهای آقای درویش و دیگر مدیران باشگاه سایپا درخصوص الهیار متعجب هستم. آنها چطور صیادمنش را بازیکن سایپا می دانند در حالی که هیچ بازی برای آنها انجام نداده و در هیچ رده‌ای از نوجوانان گرفته تا امیدها و حتی بزرگسالان یک بار به اسم سایپا و با لباس این تیم به میدان نرفته است.

وی ادامه داد: الهیار محصول باشگاه سایپا نبوده و این ادعای باشگاه که صیادمنش بازیکن آنهاست و قراردادش با استقلال غیرقانونی است به هیچ وجه درست نبوده و دیدید که حتی کمیته تعیین وضعیت هم در خصوص قرارداد او با استقلال به نفع بازیکن رای داد. با این حال هنوز متوجه اصرار باشگاه سایپا و آقای درویش مبنی بر اینکه الهیار بازیکن این تیم است نمی شوم.

مباشری: حق رشد صیادمنش را پرداخت کردیم و مشکلی برای بازی کردن او وجود ندارد/ تا فردا قراردادها ثبت می‌شود

شفر لیست ۲۵ نفره‌ای به ما داده که قرار است امروز یا صبح فردا قراردادشان را ثبت کنیم. شفر لیست دیگری هم دارد که شماری از بازیکنان در استندبای قرار دارند.

در حال رایزنی هستیم تا مشکل بدهی برای ثبت قرارداد را هم حل کنیم. مشکل ما برای دو هفته پیش روست و با پرداخت پول از سوی اسپانسر تا ۱۵ روز دیگر، وضع مالی باشگاه بهتر می‌شود.

اللهیار صیادمنش برگه رسمی فسخ قرارداد با مهر باشگاه سایپا و فدراسیون فوتبال را دارد. ما امروز حق رشد صیادمنش را برای باشگاه شمالی که او را به تیم سایپا فرستاد، پرداخت کردیم. از طرفی، دفاعیات خود را به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال ارسال می‌کنیم. مشکلی برای بازی کردن صیادمنش وجود ندارد و تا زمانی که پرونده باز است، باشگاه سایپا هم می‌تواند پیگیر شکایت خود باشد.

 

پاسخی بگذارید