تاریخ: ۲۰:۰۰ :: ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مدافع راست استقلالی ها امروز با حضور در هیات فوتبال به ثبت قرارداد خود پرداخت. ووریا غفوری می گوید پیشنهاد من برای قرارداد با استقلال سه ساله بود اما با آن موافقت نشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

ووریا غفوری پس از ثبت قرارداد خود با استقلالی ها گفت: خدا را شکر می کنم که یک سال دیگر این فرصت را دارم که در خدمت استقلال باشم و امیدوارم در ادامه بتوانیم روزهای خوبی را برای تیم و هواداران رقم بزنیم.

او درباره پیشنهاد خود برای عقد قرارداد با استقلال گفت: پیشنهاد من تمدید قرارداد برای سه فصل بود اما موافقت نشد و در نهایت یک ساله تمدید کردیم و حالا دیگر مهم نیست که چه کسی موافقت نکرد.

مدافع – وینگر راست آبی ها درباره شرایط اخیر این تیم گفت: آخر فصل گذشته به فکر این بودم که سال آینده در فینال آسیا خواهیم بود اما حالا واقعیت این است که تیم ما ضعیف شد. استقلال اما همیشه استقلال است و تنها نیاز به زمان داریم. ما یک کادرفنی خوب داریم و شفر می تواند به استقلال کمک کند تا اوج بگیرد. شاید ما شروع خوبی نداشته باشیم اما مطمئن باشید باز اوج می گیریم و به جایگاه خوب می رسیم.

غفوری درباره مصدومیت خود گفت: یک مصدومیت جزئی در ترکیه داشتیم و چند روز آخر اردو را از دست دادم اما اکنون شرایطم خوب است. امروز با تیم تمرین می کنم و فردا روی نیمکت خواهم نشست تا در صورت نیاز شفر به تیم کمک کنم.

پاسخی بگذارید