تاریخ: ۱۹:۵۴ :: ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

با دستور رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بازیکنان تیم‌های تراکتورسازی و نساجی قائمشهر به دلیل شکایت تیم ملی امید از حضور در هفته اول لیگ محروم شدند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال  اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی گفت:مقامات تیم ملی فوتبال امید شکایتی را علیه دو باشگاه تراکتورسازی تبریز و نساجی قائمشهر و همچنین علی شجاعی، محمد مسلمی پور و محمدرضا آزادی بازیکنان باشگاههای فوق طرح کرده بودند که در تاریخ ۳ مرداد ماه توسط دبیرکل فدراسیون به کمیته انضباطی ارجاع شد.

وی ادامه داد: اگر چه رسیدگی به پرونده پس از اخذ دفاعیات باشگاهها و بازیکنان یاد شده به عمل خواهد آمد به خاطر اهمیت موضوع و جایگاه تیم ملی فوتبال و همچنین به دلیل جلوگیری از اتفاقات بعدی، فعلا با صدور دستور موقت از شرکت این سه بازیکن در مسابقات رسمی تیم خود جلوگیری به عمل آمده تا پس از رسیدگی، رای نهایی صادر شود.

رئیس کمیته انضباطی گفت:صدور دستور موقت به این دلیل است که جلوی مشکلات بعدی رابگیرد به نحوی که با شرکت دادن بازیکنان مستنکف، پرونده جدیدی برای مسابقات باز نشود. یعنی تیم مقابل با استناد به غیر مجاز بودن این بازیکنان که به تیم ملی فوتبال امید نرفتند، شکایت دیگری نکند. مسلما حق دفاع برای دو باشگاه و بازیکنان وجود دارد که تا روز رسیدگی دفاعیات خود را منعکس کنند.

پاسخی بگذارید