تاریخ: ۱۸:۱۴ :: ۱۳۹۷/۰۵/۰۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

رییس کمیته داوران در ابتدا حضور فغانی در مسابقات لیگ را بدون مشکل دانست و در ادامه از شایعات به وجود آمده پیرامون خداحافظی این داور اظهار بی اطلاعی کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

شب گذشته در مراسم بهترین‌های لیگ برتر از تیم داوری ایران در جام جهانی تقدیر به عمل آمد. علیرضا فغانی همراه با تیم رضا سخندان و محمدرضا منصوری به عنوان تیم داوری افتخارآمیز ایران و آسیا مورد استقبال مسئولان لیگ قرار گرفتند و از آن‌ها به طور ویژه تقدیر شد. هر چند انتقاداتی به زمان و نحوه اجرای مراسم مطرح شد.

حال فریدون اصفهانیان در خصوص تجلیل از فغانی گفت: ما طبق برنامه‌ای که داشتیم، تصمیم گرفتیم در این مراسم خوب و شکیل از تیم داوری افتخارآمیز ایران تقدیر به عمل بیاوریم. صحبت‌هایی وجود دارد که مراسم دیگری برای فغانی تدارک دیده شده است که من آن را تکذیب می‌کنم و در همین جشن همه چیز برگزار شد و تجلیل به عمل آمد.

وی هم‌چنین در خصوص حضور فغانی در مسابقات لیگ برتر علی‌رغم غیبت در کلاس‌های آمادگی پیش فصل، گفت: آقای فغانی در جام جهانی حضور داشتند و دلیل غیبتشان موجه بود و با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده از هفته‌های آینده داوری مسابقات لیگ به ایشان تعلق می‌گیرد. در ضمن مدرسی که برای داوران لیگ به ایران آوردیم همان فردی است که قبل از شروع جام جهانی مدرس آقای فغانی بوده و ایشان داور بین‌المللی ما را تایید کردند و از این لحاظ هم مشکلی وجود نخواهد داشت.

اصفهانیان در خصوص شایعات به وجود آمده پیرامون خداحافظی فغانی، تصریح کرد: راستش را بخواهید من اصلا از این موضوع خبر ندارم و از خود آقای فغانی سوال کنید و ایشان بهتر می‌توانند پاسخگو باشند.

پاسخی بگذارید