تاریخ: ۹:۲۱ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۴
نام نویسنده: sobhan

بازیکن تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: استعدادهای فوتبالی مازندران به دلیل نداشتن حامی مناسب زمانی که به ثمر نرسیده باید مسیر بازنشستگی را طی کنند و به نوعی مرگ تدریجی رویا در بین فوتبالیست‌های مازندرانی شکل می‎گیرد. به گزارش مازند اسپرت ، محمد صالحی درباره آخرین وضعیت حضورش در تیم نساجی مازندران  گفت: برای ارتقای […]

msaleheiبازیکن تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: استعدادهای فوتبالی مازندران به دلیل نداشتن حامی مناسب زمانی که به ثمر نرسیده باید مسیر بازنشستگی را طی کنند و به نوعی مرگ تدریجی رویا در بین فوتبالیست‌های مازندرانی شکل می‎گیرد.

به گزارش مازند اسپرت ، محمد صالحی درباره آخرین وضعیت حضورش در تیم نساجی مازندران  گفت: برای ارتقای فوتبالم نیاز دارم که از مازندران جدا شوم.

وی تصریح کرد: مازندران فوتبالیست‌های بسیار برجسته‌ای را تحویل جامعه فوتبال کشور داد ولی این استعدادها در استان شکوفا نشد، استعدادهای فوتبال مازندران در این استان تنها خودشان را شناختند ولی برای ارتقا از استان کوچ کردند.

بازیکن تیم فوتبال نساجی مازندران خاطرنشان کرد: بسیاری از بازیکنان هم رده من در حال حاضر در تیم‌های بزرگ لیگ برتری در حال فعالیت هستند و بنده و امثال من که در استان ماندیم از کورس رقابت‌ها جا ماندیم.

وی با اعلام اینکه با میلاد جهانی و امید عالیشاه در استان هم بازی بودم، افزود: امید عالیشاه در زمان حضورش در استان دوست داشت که از این استان کوچ کند و به موفقیت‌های هم رسید و اشتباه بنده این بود که به حرف‌های مربیان استانی و تعدادی از مدیران عامل گوش کرده و در این رشته ورزشی با توجه به استعدادی که داریم نتوانستیم پیشرفت کنیم.

صالحی نبود تیم لیگ برتری را مهم‌ترین دلیل برای کوچ بازیکنان مازندرانی عنوان کرد و گفت: فوتبال مازندران آن‌طور که باید و شاید مورد توجه قرار نمی‌گیرد با اینکه استعدادهای زیادی در فوتبال مازندران وجود دارد و بسیاری از بازیکنان در تیم‌های خارج از استان در حال فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت فوتبال پایه مازندران هم چندان مناسب نیست، یادآور شد: در سال‌های نه چندان دور به تیم‌های پایه استان توجه می‌شد ولی به دلیل نداشتن تیم لیگ برتری انگیزه‌ای برای تقویت تیم پایه در استان نیز وجود ندارد.

این فوتبالیست مازندرانی با بیان اینکه فوتبالیست‌های مازندران نیاز به حامی دارند، یادآور شد: برای بازیکنان این رشته پرطرفدار، حمایت کننده مناسبی که زمینه رشد بازیکنان را در استان فراهم کند وجود ندارد و بسیاری از استعدادهای فوتبالی مازندران به ثمر نرسیده در مسیر فراموشی یا خداحافظی از فوتبال قرار می‌گیرند.

وی با اشاره به فعالیت حدود ۱۴ ساله خویش در این رشته ورزشی خاطرنشان کرد: در صورتی که برنامه‌ای برای کوچ از استان نداشته باشم ممکن است سرنوشت ورزشی‌ام مانند بسیاری از فعالان این رشته با وجود استعدادهای که داشتند ولی نام و نشانی از آنها نیست دچار شوم.

صالحی درباره وضعیت مالی نساجی مازندران گفت: در حال حاضر ۵۰ میلیون از این تیم طلبکارم که در صورت عدم تمدید قرار داد گفته شد که این مبلغ در اختیارم قرار می‌گیرد.

وی از رایزنی با چند تیم لیگ برتری در کشور برای ادامه فعالیت ورزشی خود خبر داد و بیان کرد: همه تلاش خویش را برای فعالیت در لیگ برتر بکار می‌گیرم.

بازیکن تیم فوتبال نساجی مازندران درباره عدم موفقیت تیم نساجی در فصل قبل افزود: فصل قبل تیم بسیار خوب بسته شد ولی مشکلات حاشیه‌ای که از بیرون برای این تیم درست می‌شود به این تیم ضربه می‌زند.

وی با بیان اینکه نساجی مازندران تیم ریشه‌دار و پرطرفدار استان هست، تاکید کرد: برای موفقیت این تیم نیاز است تلاش همه جانبه‌ای در استان انجام شود.

صالحی در پایان گفت: با قرار گرفتن یکی از تیم‌های مازندران در لیگ برتر زمینه معرفی بیشتر استعدادهای فوتبالی مازندران به کشور فراهم می‌شود

پاسخی بگذارید