تاریخ: ۱۷:۳۴ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
نام نویسنده: مرتضی خالقی

فردا رسما تمرینات پیش فصل بارسلونا با حضور والورده و چهارده بازیکن آغاز خواهد شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

شب گذشته اعلام شد که آرتور، هافبک گرمیو رسما به بارسلونا پیوسته و در تمرینات پیش فصل حاضر خواهد بود. او قرار است امروز از برزیل وارد بارسلونا شود.

بارسلونا که فصل گذشته را با قهرمانی لالیگا و کوپا دل ری به اتمام برد، فردا رسما تمرینات پیش فصل را با ۱۴ بازیکن آغاز خواهد کرد. تعدد ملی پوشان باعث شده است تا تمرینات با تعداد محدودی آغاز شود. مطابق معمول، همه چیز با تست های پزشکی و آمادگی جسمانی شروع می شود و باید دید که بارسایی ها در تعطیلات تا چه اندازه مراقب کنترل وزن خود بوده اند.

 

 

 

 

ستاره های بزرگی چون مسی، کوتینیو، سوارز، اینیستا، پیکه، بوسکتس و…. فعلا در تعطیلات هستند و بازیکنانی چون راکیتیچ و اومتیتی نیز با تیم های ملی خود فعلا درگیر نیمه نهایی جام جهانی هستند.

 

۱۴ بازیکنی که از فردا تمرینات را آغاز می کنند به این شرح هستند: آرتور، سیله سن، سرجی روبرتو، سمدو، دنیس سوارز، دینیه، ویدال، آلکاسر، گومز، رافینیا، مونیر الحدادی، سامپر، مارلون و داگلاس.

 

از این بین بازیکنانی چون مارلون، داگلاس، مونیر، سامپر و رافینیا فصل گذشته را به صورت قرضی در تیم هایی دیگر بازی کردند و شرایط شان برای ادامه حضور در بارسا مبهم است.

پاسخی بگذارید