تاریخ: ۲۰:۱۵ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
نام نویسنده: احمد قربانی
فکری: من را به دیو تشبیه کرده اند!

سرمربی سابق نفت مسجد سلیمان از برخی شیطنت هایی که در فضای مجازی علیه او انجام می شود گلایه کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمود فکری که موفق شد با قهرمانی در لیگ یک به همراه نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر صعود کند با مسئولان این تیم برای ادامه همکاری توافق کرد. اما خیلی زود از مسجد سلیمانی ها جدا شد و نتوانست با مدیریت باشگاه ادامه همکاری دهد. جدایی فکری باعث شد تا هواداران مسجدسلیمانی نسبت به سرمربی سابق خود واکنش ها تندی نشان دهند. فکری در مورد کامنت هایی که این روزها در فضای مجازی دست به دست می شود گفت: ظاهرا با پست هایی که گذاشته اند مرا به دیو تشبیه کرده اند. واقعاً از دیدن این پست تعجب کردم، نمی‌دانم چرا من را به دیو تشبیه کرده‌اند. البته حساب این افراد با مردم خونگرم مسجدسلیمان جدا است. خیلی از مردم خوب این شهر با من تماس گرفتند و ابراز شرمندگی کردند و خیلی هم از من تشکر و قدردانی کردند.

او ادامه داد:‌‌ با این حال من وظیفه خودم می‌دانم اگر کوتاهی در حق تیم نفت مسجدسلیمان کرده‌ام از آنها عذرخواهی کنم تا گلایه‌ای باقی نماند. من این تیم را به مقام قهرمانی در یک لیگ رساندم و این تیم را به لیگ برتر آوردم با این حال باز هم گفتم عذرخواهی کنم تا به کسی برنخورد.

فکری در مورد اینکه چرا در لیگ برتر همراه نفت مسجدسلیمان نماند، گفت: متأسفانه به خاطر اینکه روراستی ندیدم و حرف و عمل‌ها با هم خیلی فرق می‌کرد از نفت جدا شدم چون این فضا با روحیات من سازگار نیست. من از تیم نفت جدا شدم تا نگویند که فکری باعث شد تیم نفت مسجدسلیمان دیر بسته شود.

سرمربی شاهین‌ شهرداری بوشهر در مورد شرایط کار در این تیم گفت:‌‌ فضای خوبی در این تیم داریم. مجموعه شهری و مدیریت باشگاه به دنبال تأمین خواسته‌های تیم هستند تا مربیان و بازیکنان با کمترین دغدغه کار کنند و امکاناتی را که احتیاج داریم مهیا می‌کنند. امیدوارم اینجا هم بتوانم در این فضای سالم خوب کار کنیم و نتایج دلخواه‌مان را بگیریم.

وی در مورد اینکه به مدیران باشگاه قول صعود به لیگ برتر را داده‌اید یا نه، گفت: نه تنها در شاهین که در هیچ تیمی نمی‌توان قول صعود داد. زیرا برای صعود فقط تلاش مربیان و بازیکنان کافی نیست و تمام مجموعه باشگاه باید کارش را درست انجام دهد همانطور تیمی که سقوط می‌کند تنها تقصیر متوجه بازیکنان و مربیان نیست و کل باشگاه کارش را درست انجام نداده است. من به باشگاه قول داده‌ام سهم خودمان را به نحو احسن انجام دهیم و تلاش می‌کنم جزو مدعیان صعود به لیگ برتر باشیم.

پاسخی بگذارید