تاریخ: ۱۱:۲۹ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
نام نویسنده: تحریریه
ثبت احوال صغر سنی بازیکن نساجی را تائید کرد؛ چه ارگانی نامه را ارسال نکرد؟!+نامه

ثبت احوال به طور رسمی صغر سنی بازیکن فصل گذشته نساجی مازندران را ثابت کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،باشگاه خونه به خونه بابل و چند باشگاه دیگر از باشگاه نساجی بخاطر استفاده از بازیکن صغر سنی در مسابقات لیگ یک و لیگ برتر امیدهای کشور، به فدراسیون فوتبال شکایت کردند.

ماجرا از این قرار است که امیرحسین حسینی بازیکن فصل گذشته نساجی در بازی با خونه به خونه که در بابل برگزار شد، به میدان آمد و در اکثر بازی‌های لیگ یک امیدهای کشور نیز برای نساجی بازی کرد تا باشگاه خونه به خونه و چند باشگاه لیگ یک امید کشور بابت استفاده نساجی از بازیکن غیر مجاز به فدراسیون فوتبال شکایت کنند.

پیرو شکایت خونه به خونه و چند باشگاه لیگ یک امیدهای کشور، ثبت احوال پیگیر این ماجرا شده و در نامه‌ای که به اداره ورزش و جوانان مازندران ارسال کرده است، جعلی بودن مدارک امیرحسین حسینی را تائید کرد اما نکته جالب این است که اداره ورزش و جوانان این نامه را به فدراسیون فوتبال نفرستاده تا تعیین تکلیف این موضوع هرچه سریعتر اتفاق بیفتد.

ضمن اینکه قاسم حسن زاده مالک باشگاه خونه به خونه نیز امروز با مهدی تاج جلسه داشته و تاج از حسن زاده خواسته تا یکشنبه هفته آینده به فدراسیون فوتبال بابت این موضوع مهلت دهد./ایلنا

پاسخی بگذارید