کارشناس و ایجنت فوتبال بیان داشت ؛
تاریخ: ۱۱:۵۹ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
نام نویسنده: تحریریه
امین اسماعیلی: یوزهای ایرانی شهامت خود را به سراسر دنیا ثابت کردند/در حوزه ی نقل و انتقالات انسانیت باید در اولویت باشد

اگر چه متاسفانه تیم ملی ما به ناحق از دور مسابقات حذف شد ولی دلاور مردان سرزمین ما به گونه ای جنگیدند که قدرت و برتری خود را به بسیاری از کشورهای دیگر نشان دادند و سرزمین عزیزمان را سربلند کردند.همچنین امیدوارم که جام جهانی امسال با روند بهتر پیش رود و هیجان بیشتری را به سراسر دنیا وارد کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امین اسماعیلی که یکی از کارشناسان فوتبالی کشور است و همچنین در بحث ترانسفر فوتبالیست های ایرانی به اروپا و سایر کشور ها یکی از ایجنت های مطمئن ایرانی است در گفتگویی در خصوص جام جهانی و رقابت های داغش اظهار داشت : جام جهانی پر هیجان ترین مسابقات در سطح جهان است.

وی در خصوص نمایش تیم ملی در این رقابت ها گفت : اگر چه متاسفانه تیم ملی ما به ناحق از دور مسابقات حذف شد ولی دلاور مردان سرزمین ما به گونه ای جنگیدند که قدرت و برتری خود را به بسیاری از کشورهای دیگر نشان دادند و سرزمین عزیزمان را سربلند کردند.همچنین امیدوارم که جام جهانی امسال با روند بهتر پیش رود و هیجان بیشتری را به سراسر دنیا وارد کند.

اسماعیلی ادامه داد: یوزهای ایرانی توانستند شهامت خود را به سراسر دنیا ثابت کنند و پرچم سه رنگ مقدس کشورمان را سربلند کنند.آنها با برد شیرین مقابل مراکش و با نمایش خیره کننده در برابر دو تیم قدرتمند اسپانیا و پرتغال توانستند به جهان ثابت کنند که تیم های بزرگ هم نمیتوانند همان طور که انتظار داشتند در برابر ما ایرانیان قد علم کنند و این ما بودیم که ترس و هراس رو به دل آنها انداختیم و خودمان را برای همیشه در ذهن آنها و تمام دنیا ثبت نمودیم و مقتدرانه در برابرشان جنگیدیم.

این کارشناس فوتبال کشور در خصوص بخت قهرمانی تیم ها گفت : به نظر من تیم های برزیل و فرانسه که از بزرگ ترین تیم های جهان هستند میتوانند با ارائه ی بازی خوبشان یکی از مدعیان قهرمانی باشند.البته ناگفته نماند که کرواسی و بلژیک نیز قدرت بسیاری دارند و میتوانند جام جهانی امسال را از آن خود کنند.

اسماعیلی افزود: کشور ما مهد استعدادهای بزرگ و توانمند است که همین استعدادهای کشورمان میتوانند در آینده در برابر تیم های بزرگ دنیا بایستند و قدرت خود را به سراسر جهان نشان دهند.امیدوارم که روز به روز استعدادهای بیشتری در کشورمان رشد کنند و ما با کشف آنها بتوانیم به کشور عزیزمان کمک کنیم.

این کارشناس خاطرنشان کرد : بنده یقین دارم اگر با یک برنامه ریزی منظم به فوتبال پایه توجه بیشتری شود و سرمایه گذاری انجام شود آینده ی لیگ و تیم ملی ما تضمین میشود.

اسماعیلی که پیشینه ی درخشان فوتبالی و سابقه ی ملی ای که در کارنامه دارد و در حال حاضر یکی از سرشناس ترین و سالم ترین ایجنت های ایران است با بیان پیشنهاد به سایر ایجنت هایی که در ایران فعالییت دارند گفت:اگر من لایق این تعریف باشم نظر لطف شما و مردم عزیز نسبت به بنده است.به عقیده ی من افرادی که در حوزه ی نقل و انتقالات فعالییت میکنند ابتدا باید در کار خود انسانیت را اولویت خود قرار دهند و با فعالیت صادقانه و همچنین کشف استعدادهای ایرانی برای جوانان ما الگو باشند.

وی همچنین در خصوص نحوه انتقال بازیکنان به کشورهای اروپایی اظهار کرد : در خصوص این بازیکنان باید عرض کنم که این بازیکنان باید از سطح فنی بالایی برخوردار باشند و اینکه بتوانند به شرایط کشورهای دیگر عادت کنند تا سعی کنند با جدیت تمام به روند پیشرفت خود ادامه دهند و کشورشان را سربلند کنند و بنده به شخصه با تمام وجود برای خدمت گذاری به فوتبالیست های عزیزمان آماده هستم.

اسماعیلی در پایان بیان داشت : امیدوارم که با پیشرفت در زمینه ی فوتبال بتوانیم شاهد موفقیت روز افزون کشورمان باشیم و همچنین از تمامی ایجنت های عزیز کشورمان خواستارم که در سالم ترین فضا و به بهترین شکل ممکن کارشان را با قدرت تمام انجام دهند و در پایان تشکر میکنم از شما که من را قابل دانستید و این وقت را در اختیار من قرار دارید و همین طور تشکر ویژه از مادر عزیزم که من در زندگی هر چه که هستم و هر چه که دارم از وجود و برکت این فرشته ی نازنین هست.

راه های ارتباطی با آقای اسماعیلی :

شماره تماس : ۰۹۱۲۴۰۶۶۲۹۱

آی دی تلگرام :  @Aminesmaeily

 

پاسخی بگذارید