تاریخ: ۱۹:۴۲ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

آنتوان گریزمان پس از ماه ها شایعه و حواشی مختلف؛ در نهایت قراردادش با اتلتیکو مادرید را تمدید کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

ستاره فرانسوی که این روزها در جام جهانی می درخشد و اکنون باید در یک چهارم نهایی به مصاف اروگوئه برود، به تمجید از کاپیتان اتلتیکو تیم ملی اروگوئه پرداخت.

 

دیگو گودین، مدافع مستحکم اتلتیکو و تیم ملی اروگوئه نقش مهمی در رسیدن تیم کشورش به یک چهارم نهایی جام جهانی ایفا کرده است. خط دفاعی اروگوئه با رهبری او تنها یک گل دریافت کرده و شب گذشته برابر رونالدو نیز موفق از زمین خارج شد.

 

 

 

 

گریزمان در تمجید از گودین گفت:« بخش مهمی از دلیل ماندنم در اتلتیکو به گودین مربوط می شود. در اتلتیکو که هستیم، هر روز با او در ارتباطم. چه در داخل و چه در خارج از زمین. این ارتباط حتی در تعطیلات نیز قطع نمی شود. حتی برای پیوستن به اتلتیکو هم با گودین مشورت کردم و او من را ترغیب کرد تا به پیشنهاد باشگاه، پاسخ مثبت بدهم.

گودین پدرخوانده دختر کوچکم است و همین نشان می دهد که تا چه اندازه باهم صمیمی هستیم.»

 

گریزمان در مورد اروگوئه نیز گفت:« آنها برابر پرتغال ۲-۴-۴ بازی کردند و تیمی بسیار منسجم هستند. سبک بازی اروگوئه شبیه به اتلتیکو است و در زمین می بینید که هر بازیکن خود را فدای هم تیمی هایش می کند.

حتی کاوانی هم در کارهای دفاعی شرکت می کند و در کنار سوارز، زوج بسیار خطرناکی در خط حمله تشکیل داده اند. بازی با چنین تیم متحد و منسجمی دشوار است.»

پاسخی بگذارید