با حضور تکواندو کاران مازنی ؛
تاریخ: ۱۰:۰۳ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۰
نام نویسنده: احمد قربانی
چهارمین هفته اردوی تمرینی تیم‌ملی تکواندو زنان آغاز شد

تیم‌ملی تکواندو زنان کشورمان که از ۲۰ خردادماه برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ – جاکارتا تمرینات خود را پیگیری می‌کنند، امروز(یکشنبه – ۱۰ تیرماه) وارد چهارمین هفته تمرینی خود می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ در بخش تکواندو (پومسه و کیوروگی) از ۲۸ مردادماه تا یکم شهریورماه در “جاکارتا” اندونزی برگزار می‌شود که رقابت‌ها در بخش کیوروگی و در گروه زنان در ۵ وزن ۴۹-، ۵۳-، ۵۷-، ۶۷- و ۶۷+ کیلوگرم پیگیری خواهد شد.

تیم‌ملی تکواندو کشورمان که پس از برگزاری رقابت‌های انتخابی از ۲۱ خردادماه تمرینات خود را برای حضور در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی در مرکز جهانی تکواندو آغاز کرده است،امروز (یکشنبه – ۱۰ تیرماه) چهارمین هفته تمرینی خود را آغاز می کند.

همچنین با درخواست مهرو کمرانی و موافقت فدراسیون تکواندو، تیم‌ملی پیش از اعزام به این دوره از رقابت‌ها و به منظور آمادگی هرچه بیشتر در تورنمنت بین‌المللی کره‌جنوبی – G2 که از ۲۷ تیرماه به مدت ۷ روز برگزار می شود، شرکت خواهد کرد.

علاوه بر ناهید کیانی، الهه شیدایی، پریسا جوادی، کیمیا علیزاده و زهرا پوراسماعیل که خود را برای حضور در بازی‌های آسیایی آماده می‌کنند؛ مریم ملکوتی خواه، زهرا شیدایی، ملیکا میرحسینی، زینب اسماعیلی و اکرم خدابنده در تورنمنت کره جنوبی حضور پیدا می‌کنند.

گفتنی است؛ هدایت این تیم برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و ریحانه فولادی زهرا حاجی وند به عنوان مربی است.

پاسخی بگذارید