در پایان این مرحله
تاریخ: ۹:۲۳ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۰
نام نویسنده: تحریریه
دو تیم مازندران به نیمه نهایی لیگ دسته یک کشتی صعود کردند

دو نماینده مازندران در هفته پایانی مرحله مقدماتی مسابقات لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاههای کشور با پیروزی برابر حریفان خود به مرحله نیمه نهایی این مسابقات صعود کردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در پایان این مرحله که پنجشنبه شب با برگزاری چهار مسابقه در شهرهای مختلف پیگیری شد ، تیم های پتروشیمی بهشهر و شهر بی نقطه ساری با پیروزی خانگی برابر حریفان خود ، جواز حضور در مرحله نیمه نهایی این مسابقات را کسب کردند.
تیم پتروشیمی بهشهر در آخرین دیدار این مرحله میزبان پالاسازه جهانی تبریز در سالن ورزشی شهیدهاشمی نژاد ساری بود که نتیجه را ۷ بر ۳ به نفع خود رقم زد.
علی پرورین ملقب به سلطان فوتبال ایران به واسطه آشنایی با یکی از اعضای هیات مدیره تیم کشتی پتروشیمی بهشهر میهمان ویژه این مسابقه بود.
تیم پتروشیمی بهشهر در مرحله مقدماتی با کسب هفت پیروزی و بدون شکست عنوان تیم نخست گروه یک را به خود اختصاص داد.
تیم شهر بی نقطه ساری هم از گروه دوم لیگ دسته یک آخرین دیدارش را در خانه به مصاف تیم شهدای پازوار امیرکلا دیگر نماینده مازندران رفت و پس از تساوی ۵ بر ۵ ، با امتیاز مثبت ۲۲ بر ۲۰ پیروز شد.
تیم هیات کشتی بابلسر هم چهارمین نماینده مازندران در لیگ دسته یک بود ، آخرین دیدار این مرحله را میزبان هیات کشتی بندرگز بود که به تساوی ۵ بر ۵ دست یافت ، اما تیم میهمان به لطف امتیاز عالی در این مسابقه برنده شد.
مرحله نیمه نهایی مسابقات امسال لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاههای کشور ۲۸ تیر ماه در استان گلستان برگزار خواهد شد.
مازندران در مسابقات امسال لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاههای کشور با چهار تیم پتروشیمی بهشهر ، هیات کشتی بابلسر ، شهر بی نقطه ساری و شهدای پازوار امیرکلا حضور داشت .
مازندران ۲ تیم هم در لیگ دسته یک کشتی فرنگی دارد./ایرنا

پاسخی بگذارید