علی پروین در گفتگویی اختصاصی با مازند اسپرت بیان کرد:
تاریخ: ۱۱:۴۳ :: ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
نام نویسنده: شعبان وفایی نژاد
کیروش نباید به دنبال اختلاف افکنی باشد/بازیکنان نباید احساساتی تصمیم بگیرند!

پروین در رابطه با معرفی بهترین بازیکنان ایران در جام جهانی مسکو گفت: همه خوب دفاع کردند من عملکرد همه بازیکنان کشورمان را خوب ارزیابی کرده ام.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی پروین کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان و پیشکسوت شاخص باشگاه پرسپولیس در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ما در مازندران اظهار داشت: همه ملت ما از نتایج تیم ملی رضایت دارند شاید همگان انتظار داشتند ما از پرتغال و اسپانیا ۵ الی ۶ گل دریافت می کردیم اما با دوندگی همه نفرات تیم ملی کارنامه خوبی در نتایج به دست آمده داشتیم و از نفرات تیم ملی باید قدردانی شود.

وی  با بیان اینکه همه نفرات خوب بودند و ما ستاره یا فوق ستاره نداشتیم افزود: در بازی اول مقابل مراکش بیش از ۹۰ دقیقه دفاع مطلق داشتیم مراکشی ها به خودشان گل زدند ما سه امتیاز گرفتیم در بازی با اسپانیا نیمه اول تنها دفاع کردیم در نیمه دوم گل خوردیم و ۱۵ دقیقه پایانی تا حدودی فوتبال بازی کردیم در بازی سوم نیز مقابل پرتغال ۴۵ دقیقه دفاع مطلق کردیم و در نیمه دوم بازهم دفاع و ۱۵ دقیقه پایانی کمی به فوتبال بازی کردن پرداختیم ما می توانستیم پرتغال را شکست دهیم ولی چون تنها به دنبال دفاع کردن بودیم به اهداف خود نرسیدیم.

علی پروین در این گفتگو با اشاره به اینکه باید قبول کنیم مردم از فوتبال تیم ملی رضایت داشته اند، در رابطه با اظهارات کیروش پیرامون برانکو نیز تصریح کرد: این حرف ها لازم نبود مردم خوشحال از نتایج بودند ایجاد اختلافات از سوی کیروش قابل قبول نیست او نباید علیه یک سرمربی تیم باشگاهی اینگونه اظهار نظر و موضع گیری کند و حرکت و اظهارات خوبی را مطرح نکرده است باید با ایشان برخورد شود من طی چند روز آینده برنامه ریزی می کنم که جلسه ای بین برانکو و کیروش برگزار خواهم کرد تا بتوانیم این مباحث حاشیه ای را جمع کنیم.

پیشکسوت فوتبال کشورمان و یکی از پرافتخارترین مربیان طول تاریخ ایران در رابطه با خداحافظی تعدادی از ملی پوشان از جمله آزمون و قوچان نژاد خاطر نشان کرد: نباید احساساتی تصمیم بگیریم.

پروین در رابطه با معرفی بهترین بازیکنان ایران در جام جهانی مسکو گفت: همه خوب دفاع کردند من عملکرد همه بازیکنان کشورمان را خوب ارزیابی کرده ام.

پاسخی بگذارید