تاریخ: ۱۲:۳۲ :: ۱۳۹۷/۰۴/۰۷
نام نویسنده: مرتضی خالقی

تیاگو سیلوا، دفاع وسط برزیل می‌گوید گلی که با ضربه‌ی سر، از توپ ارسالی نیمار از روی نقطه‌ی کرنر، به ثمر رسانده، تصادفی و اتفاقی نبوده.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

تیاگو سیلوا که به خاطر گلزنی در جریان پیروزی ۲-۰ تیمش مقابل صربستان، که روز چهارشنبه در مسکو اتفاق افتاد، بسیار شادمان است می‌گوید آن گل نتیجه‌ی حرکتی بوده که در تمرین‌های تیم ملی با نیمار روی آن کار کرده بودند.

برزیل با برد دیشب صدرنشین گروه E شد تا در مرحله‌ی دوم، روز دوشنبه در سامارا به مصاف مکزیک برود. دیشب ابتدا پائولینیو اولین گل بازی و تیمش را به ثمر رساند و در نهایت سیلوا بود که در نیمه‌ی دوم پیروزی سلسائو را قطعی کرد.

دفاع وسط پاریس سن‌ژرمن، کرنر ارسالی نیمار از سمت چپ را با ضربه‌ی سر به سمت تیر نزدیک شلیک کرد تا صربستان که مدتی بود پرقدرت بازی می‌کرد، رویاهایش را نقش بر آب ببیند. صرب‌ها چند دقیقه قبل از گل برزیل، نزدیک بود توسط الکساندر میتروویچ به گل تساوی دست یابند.

 

از شش گل ملی سیلوا برای برزیل، چهار گل با توپهای ارسالی نیمار از روی نقطه‌ی کرنر بدست آمده. سیلوای ۳۳ساله بعد از بازی از اینکه همکاری او و نیمار به سلسائو کمک کرده از فشار طوفانی صرب‌ها رهایی یابد، بسیار خوشحال بود.

سیلوا بعد از بازی دیروز که تیمِ تیته موفق شد برای بار هفتم در هشت بازی اخیر  خود دروازه‌اش را بسته نگه دارد گفت ” در لحظاتی که تحت فشار بودیم، تمرکز خود را حفظ کردیم تا مانع از حملات تیم رقیب شویم. چیزی نگذشت که توپی بدست آوردیم که در تمرینها خیلی رویش کار کرده بودیم. کرنر نیمار و ضربه‌ی سر من به تیر نزدیک. از این بابت خیلی خوشحال بودیم. بله، ما از بازی اول تا امروز بعضی وقتها به مشکل برخورده‌ایم. مثل بازی امروز. در بازی مقابل صربستان خیلی سختی کشیدیم. ولی به نظر من مهمترین نکته این است که تیم ما می‌داند وقتی با حمله مواجه می‌شود چطور باید در مقابلش ایستادگی کند. تیته هم همین را می‌گوید. او می‌گوید باید بدانید وقتی که لازم است چطور باید سختی بکشید.

پاسخی بگذارید