تاریخ: ۱۲:۲۳ :: ۱۳۹۷/۰۴/۰۷
نام نویسنده: مرتضی خالقی

رزیل روز چهارشنبه با یک پیروزی راحت مقابل صربستان که با نتیجه‌ی ۲-۰ بدست آمد به عنوان تیم اول گروه به مرحله‌ی حذفی جام جهانی صعود کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

با وجود پیروزی و صدرنشینی برزیل، گل نزدن نیمار در بازی آخر تیمش در مرحله‌ی گروهی، در میان هواداران برزیل حرف و حدیث‌هایی بوجود آورده.

در نیمه‌ی اول، پاس فوق‌العاده زیبای فیلیپه کوتینیو به پائولینیو رسید تا او با یک ضربه توپ را از دروازه‌بان عبور داده و برزیل را از حریف پیش بیندازد و نشان دهد سلسائو از بخت‌های مهم قهرمانی است.

در نیمه‌ی دوم هم ضربه‌ی سر تیاگو سیلوای مدافع، پیروزی شاگردان تیته و صعودشان به مرحله‌ی یک‌هشتم را قطعی کرد.

اما در نیمه‌ی اول بازی، اتفاقی افتاد که هواداران برزیلی همچنان درباره‌ی آن صحبت می‌کنند. اتفاقی که بازیگر نقش اول آن نیمار بود.

درحالیکه گران‌ترین فوتبالیست حال حاضر دنیا سعی می‌کرد از حاشیه‌ی زمین پیشروی کند، با خطای آدم لیاجیچ متوقف شد. نیمار اما بعد از این صحنه شروع به غلت زدن روی زمین کرد، به گونه‌ای که به نظر می‌رسید قصد دارد تا ابد به غلت زدن ادامه دهد … نیمار آنقدر غلت زد تا داور در نهایت در سوت خود دمیده، اعلام خطا کرده و به بازیکن صرب کارت زرد نشان دهد.

غلت زدن اغراق‌آمیز نیمار از دید فوتبالدوستان پنهان نماند و به سوژه‌ی شبکه‌های اجتماعی تبدیل شد.

یک کاربر در توییتر نوشت ” نیمار رکورد تعداد غلت‌‌های خود در جام جهانی را شکست “. کاربر دیگری می‌نویسد ” بلند شو نیمار. من نیمار را به عنوان فوتبالیست دوست دارم، ولی واقعاً ۷۰۰ بار غلت زدن لازم است ؟ ”

” یعنی نیمار می‌خواهد باز هم غلت بزند ؟ ” … ” شاید نیمار غلت زدن روی چمن را دوست دارد ” … ” وقت آن است که برای غلتهای نیمار، انیمیشن سبک شوتینگ‌استار ساخته شود ” …. ” بیست بار غلت زدن برای نیمار کافی است یا نه ؟ خودت بگو، چند تا کافی است ؟ ” . اینها توییت‌های پربازدید دیگری بوده‌اند که بعد از حرکت نیمار در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

پاسخی بگذارید