تاریخ: ۱۷:۵۰ :: ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سومین روز از تمرینات استقلال در حالی برگزار شد که به نظر این تیم رفته رفته به تیم مورد نظر شفر نزدیک می شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

با حضور محمد دانشگر در تمرین استقلال، بازگشت جیری ساناک  و البته تمدید قرارداد فرشید باقری آبی ها رفته رفته شکل کاملی به خود می گیرند و تمرینات این تیم جدی تر از گذشته دنبال می شود اما شفر همچنان امیدوار است کار تمدید قرارداد بازیکنان تمام شود و این تیم در روزهای آینده با نفرات کامل خود ادامه بدهد.

 

دانشگر آمد، باقری تمرین نکرد

امروز یکی از مهمترین اتفاق های تمرین استارت محمد دانشگر با استقلال بود و البته حضور فرشید باقری در زمین صنایع دفاع که حدود ۷ ساعت از تمدید قراردادش با این باشگاه می گذشت.

در این بین مهدی رحمتی به شوخی اصرار داشت که باقری تمرین های خود را امروز استارت بزند و حتی به او گفت که لباس تمرینش هم آماده است ولی این بازیکن اعلام کرد که از فردا کار خود را شروع می کند. امروز تمام بازیکنان در حاشیه تمرین به باقری به خاطر تمدید قرارداد تبریک گفتند

نکته مهم دیگر این بود که ساناک صبح امروز از چک به ایران رسید اما به زمین صنایع دفاع رفت تا سومین جلسه تمرینی را از دست ندهد.

تمرین بدون پزشک!

تمرینات استقلال همچنان بدون کادر پزشکی برگزار می شود و این نکته ای است که باعث  نگرانی شفر هم شده است.

درهر جلسه تمرینی حضور کادر پرشکی ۲ضروری است اما مشخص نیست چرا باشگاه با وجود اصرار شفر قرارداد آنها را هنوز تمدید نکرده است.

بازیکنان پارس جم شفر را امیدوار کردند

امروز بخشی از تمرین استقلال به فوتبال درون تیمی اختصاص داشت و نکته جالب این که فرشاد محمدی مهر و میثم تیموری ۲ خرید استقلال نمایش خوبی داشتند و موفق شدند رضایت سرمربی این تیم را جلب کنند.

قدرت نمایی به سبک ملکی

عضو هیئت مدیره استقلال امروز با حضور در تمرین استقلال به حضور مستمر خود در کنار آبی پوشان ادامه داد.

نکته عجیب اما اینکه او در وسط تمرین و بی توجه به تمرین کردن بازیکنان به وسط زمین رفت و دقایقی با شفر صحبت کرد و بعد از آن جلسه ای برای بازیکنان برگزار کرد.

گفته می شود ملکی در تلاش است تا به صندلی مدیرعاملی استقلال برسد و این روزها بیشتر از سایر اعضای هیئت مدیره در تمرین ها حضور فعال دارد.

همه جوان ها قرض داده نمی شوند

استقلال در فصل نقل و انتقالات بازیکنان جوان زیادی جذب کرد که گفته شد قرار است آنها به تیم های دیگر قرض داده شوند.

با این حال ظاهرا چند بازیکن چون موفق شده اند نظر شفر را جلب کنند و با این شرایط آنها برای فصل جدید در کنار تیم می مانند.

پاسخی بگذارید