تاریخ: ۱۰:۱۴ :: ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
نام نویسنده: آرمان رسول پور
مراسم افتتاحیه باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان ساری باشکوه خاصی برگزار شد

جشن افتتاحیه مدرسه فوتبال و رونمایی از لباس تیم امیدهای ملوان ساری، شنبه شب مورخه ۲ تیر در سالن اجتماعات باشگاه برق ساری برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،جشن افتتاحیه مدرسه فوتبال و رونمایی از لباس تیم امیدهای ملوان ساری، شنبه شب مورخه ۲ تیر در سالن اجتماعات باشگاه برق ساری برگزار شد.ملوان ساری سال ۹۲ به صورت رسمی کار خودش را با یک تیم نوجوانان در لیگ دسته دوم آغاز نمود.

رضایی یکی از مدیران این باشگاه در این مراسم اظهار داشت: امسال هدف بزرگی داریم و مطمئنا با تلاش و پشتکار در پایان فصل به این مهم‌دست خواهیم یافت.

وی ادامه داد : کسی باورش نمیشد ولی همان سال قهرمان شدیم.قهرمانی ها را تکرار کردیم همینطور پشت سر هم.تیمی در استان نبود که بتواند از دست ملوان ساری در برود.خوب بودیم چون خواستیم که خوب باشیم.همه برای یک هدف بزرگ جنگیدیم که نتیجه اش شد امسال شرکت در لیگ امید دسته اول کشور و باز هدفمان همان آرمان های قبلیست که به پایش تا آخر جان ایستاده ایم.

در ادامه رضایی به معرفی مسئولان باشگاه و مربیان پرداخت و گفت:سهام داران باشگاه برای یک سال دیگر نیز امین قاسمیان را بعنوان مدیرعامل باشگاه معرفی کردند.این در حالیست که ۳ نفر به اعضای هیات مدیره اضافه گردید.

رضایی افزود : امید اسلامی که کارنامه درخشانی در سرمربیگری تیم امید عقاب تهران حاضر در لیگ ویژن تهران و لیگ یک کشور را دارد و توانست طی دو سال پیاپی نتایج درخشانی با این تیم تهرانی کسب کند بعنوان سرمربی تیم امید ملوان ساری انتخاب شد.این مربی با دانش ساروی که سالها دور از شهر و استانش کار میکرد دوباره برای خدمت به مردم شهرش بازگشت.

همچنین کادر خود را به شرح ذیل معرفی نمود:
امیر بابایی مربی
بازیکن اسبق در لیگ آزادگان و دسته دوم کشور،کارشناس ارشد فیزیولژی
جواد آقاجانی مربی گلر
دروازبان کنونی تیم شهریار ساری و اسبق نساجی مازندران

سعید رفیعی نیز که سالها با ملوانان موفق به قهرمانی شد یک سال دیگر نیز بعنوان سرمربی با جوانان ملوان ساری تمدید کرد.
حامد افتخاری مربی
تجربه سالها مربیگری در لیگ استان
آرمان کاظمی مربی

پاسخی بگذارید