مربی مازندرانی تیم ملی
تاریخ: ۹:۲۷ :: ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
مراد محمدی: ایران پتانسیل و استحقاق قهرمانی جهان را دارد/ هدف من خدمت به کشتی است

مربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان گفت: در رقابت‌های جهانی نوجوانان، تیم ایران پتانسیل و استحقاق رسیدن به عنوان قهرمانی را دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مراد محمدی، مربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشورمان در رابطه با آخرین وضعیت ملی پوشان این رده سنی به خبرنگار ورزشی تسنیم گفت: ملی پوشان از نظر جسمانی در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برند و از آمادگی مطلوبی برای حضور در رقابت‌های جهانی قرار دارند و خوشبختانه هیچگونه مصدومیتی متوجه اعضای تیم نیست.

محمدی تصریح کرد: در فرصت باقی مانده تا مسابقات جهانی تلاش می‌کنیم تا کشتی گیران را از نظر روحی و روانی نیز مهیای حضور در این رقابت‌ها کنیم و بالطبع با این کار انگیزه و خود باوری آن‌ها برای رسیدن به موفقیت در مسابقات جهانی بالا خواهد رفت.

قهرمان سال ۲۰۰۶ جهان در رابطه با پیش بینی این رقابت‌ها اظهار داشت: نمی‌توانم پیش‌بینی کنم که چه نتیجه‌ای را در رقابت‌های جهانی رقم خواهیم زد؛ روس‌ها که مدعی همیشگی هستند اما آمریکا، گرجستان، ترکیه، آذربایجان و ژاپن سال‌هاست که در این رده سنی سرمایه گذاری‌های هدفمندی کرده‌اند و در سال های اخیر نیز نتایج خوبی در رقابت‌های جهانی کسب کرده‌اند، اما اعتقاد دارم که این تیم پتانسیل و استحقاق رسیدن به عنوان قهرمانی را دارد و امیدوارم که در ایام برگزاری مسابقات اتفاق خاصی رخ ندهد و ضریب اشتباه در مبارزات کشتی گیران نیز پایین باشد تا بتوانیم به آنچه که استحقاقش را داریم، برسیم.

سرمربی پیشین و مربی فعلی تیم ملی نوجوانان کشورمان در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه در گذشته سرمربی تیم ملی بوده‌اید، آیا برای شما سخت نبود که به عنوان مربی در کنار غلامرضا محمدی مشغول به کار شوید، گفت: قطعا برای کسانی که فقط دنبال پست و مقام هستند قبول کردن چنین پیشنهادی سخت است اما هدف من خدمت به کشتی می‌باشد و با توجه به اینکه کار کردن در این رده سنی را دوست دارم، با کمال میل این پیشنهاد را پذیرفتم.

محمدی در ادامه تاکید کرد: خوشبختانه هماهنگی بسیار خوبی بین مربیان و غلامرضا محمدی وجود دارد و به هر کدام از مربیان وظیفه‌ای محول شده است که تلاش می‌کنند تا وظیفه خود را به نحو احسن انجام بدهند و امیدوارم که نتیجه این هماهنگی و همدلی و تلاش شبانه روزی، کسب بهترین عنوان در رقابت های جهانی باشد.

پاسخی بگذارید