تاریخ: ۲۰:۳۵ :: ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

ستاره تیم ملی فرانسه می‌گوید بدون توجه به انتقادات مطرح شده به کار خود در جام جهانی ادامه می‌دهد و می‌خواهد از این مسابقات لذت ببرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

تیم ملی فرانسه روز سه‌شنبه در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی به مصاف دانمارک می‌رود و با برد در این مسابقه به عنوان صدرنشین حضور در دور حذفی مسابقات جام جهانی را تجربه می‌کند.

پوگبا، یکی از ستارگان فرانسه در روسیه مقابل استرالیا و پرو از ابتدا در ترکیب تیمش قرار گرفت و حتی توانست گل دوم فرانسه در بازی مقابل نماینده آسیا را به ثمر برساند. با این حال از سبک بازی وی بسیار انتقاد شد و رسانه‌ها سرمربی فرانسه را تحت فشار خود قرار دادند.

حال پوگبا در واکنش به انتقادات مطرح شده به خبرنگاران گفت: این شاید آخرین جام جهانی من باشد و ما هیچ چیز نمی‌دانیم. واقعیت این است که من از نمایش خودم لذت می‌‌برم و صحبت‌های خود را درون زمین انجام می‌دهم چون این تنها پاسخ من است. به اعتقادم بنده برای مربی فرانسه بهترین هستم و می‌خواهم از این جام جهانی لذت ببرم.

وی در ادامه بیان کرد: شاید من مصدوم شوم یا حتی بازیکنی پیدا شود که بهتر از من بازی کند. اما من امیدوارم که همچنان بازی کنم چون بعضی بازیکنان هستند که حتی شانس انجام یک بازی را در جام جهانی ندارند.

پاسخی بگذارید