تاریخ: ۲۰:۳۲ :: ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

تیم ملی انگلستان جام جهانی را به شکلی رویایی آغاز کرده و در ۲ بازی ۸ گل به ثمر رسانده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

در تیم ساوت گیت اگرچه جرارد، رونی، لمپارد، بکام و دیگر اساطیر فوتبال انگلستان حضور ندارند اما بازیکنانی جوان و با انگیزه هستند که در قالب یک تیم اهداف سرمربی تیم را به پیش می برند. آن ها در دیدار مقابل تونس تا آخرین لحظه جنگیدند و سرانجام در وقت های اضافی با ضربه سر کاپیتان کین به گل رسیدند.

دقایقی قبل نیز موفق شدند تیم ملی پاناما را با ۶ گل شکست دهند و در صدر جدول گروه ۷ قرار گرفتند. این نتیجه خوب بار دیگر با گل های کین و البته دبل استونز و تک گل زیبای لینگارد به دست آمد.

سه شیرها هم اکنون با ۸ گل یکی از بهترین خطوط حمله جام به شمار می روند و تنها ۳ گل تا رکورد خودشان در ادوار این مسابقات فاصله دارند. ۵۲ سال پیش و در شرایطی که تیم ملی انگلستان با بابی چارلتون، جف هارست و… در جام جهانی قهرمان شد، توانست ۱۱ گل به ثمر برساند. البته آن زمان تعداد بازی ها کمتر بود و تیم قهرمان انگلستان در مجموع ۸ بازی انجام داد.

حال در صورتی که یاران هری کین در ادامه مسابقات حداقل ۴ گل به ثمر برسانند می توانند از رکورد تیم رویایی انگلستان عبور کنند اما به نظر می رسد این تیم جوان و پرشور اهدافی بزرگتر را در سر می پروراند و کسب عنوان بهترین خط حمله نیز در راه رسیدن به رویای شان می تواند به دست بیاید.

پاسخی بگذارید