تاریخ: ۱۷:۵۹ :: ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سایت معتبر انگلیسی در آستانه بازی های حساس روز پایانی مرحله گروهی گزارشی جالب از آخرین تمرین قهرمان یورو در کمپ مسکو منتشر و مدعی شد پرتغال آماده رویارویی با ایران است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

سایت dailymail در گزارشی از کمپ پرتغال در حومه مسکو مدعی شد قهرمان یورو ۲۰۱۶ برای اولین صعود به مراحل نهایی جام جهانی بعد از ۱۶ سال آماده می شود تا با عبور از سد ایران به عنوان یکی از دو تیم صعود کننده از گروه مرگ نامش را در میان بزرگان جهان ثبت کند.

در گزارش سایت dailymail آمده است:« آخرین جلسه تمرینی سنگین پرتغال قبل از سفر شبانه به سارانسک در حالی برگزار شد که همه چیز به رونالدو ختم می شد تا همچون دو بازی قبلی با اسپانیا و مراکش مرد سال جهان دوباره زمینه موفقیت های قهرمان اروپا را فراهم کند. ستاره اول فوتبال جهان بعد از چهار بار گلزنی در دو بازی گذشته باز هم امید اول گلزنی پرتغالی ها مقابل ایران است».

 

 

این سایت در ادامه به جایگاه مستحکم رونالدو میان ملی پوشان این کشور اشاره کرد و نوشت مرد سال جهان و ستاره رئالی ها یکی از پرنفوذترین بازیکنان در اردوی سلسائو محسوب می شود که رابطه صمیمانه او با بازیکنان نیز در جام جهانی ۲۰۱۸ بیشتر از همیشه به چشم آمده است.

سایت dailymail سپس گزارشی تصویری از این تمرین و هنرنمایی های رونالدو با توپ را منتشر کرد، جایی که فرناندو سانتوس سرمربی پرتغال در گوشه ای از زمین زیر سایه درخت شاهد این هنرنمایی ها بود و به این فکر می کرد که با چه استراتژی مقابل ایران و کارلوس کی روش به میدان برود تا جواز صعود به مرحله حذفی جام جهانی ۲۰۱۸ بعد از چهار دوره را به دست بیاورد.

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید