تاریخ: ۱۷:۵۵ :: ۱۳۹۷/۰۳/۳۱
نام نویسنده: مرتضی خالقی

تیته، سرمربی تیم ملی برزیل مدعی شد نیمار در دیدار سلسائو برابر کاستاریکا در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

نیمار که در دیدار مقابل سوئیس بعد از چند ماه در یک مسابقه رسمی به میدان رفت، بارها از سوی بازیکنان حریف نقش بر زمین شد و در طول تمرینات روزهای اخیر نیز شرایط خیلی مناسبی نداشت اما تیته تایید کرد او مشکلی برای حضور در دیدار مقابل کاستاریکا ندارد.

تیته گفت: “فردا و در دیدار مقابل کاستاریکا همان ترکیبی که در بازی اول ما مقابل تیم ملی سوئیس بازی کرد به میدان خواهد رفت و نیمار نیز در ترکیب قرار خواهد گرفت.

تیاگو سیلوا باعث می شود کارها آسان تر به نظر برسد و او فردا برابر کاستاریکا کاپیتان تیم ملی برزیل خواهد بود. در دیدار برابر سوئیس بازی خوبی ارائه دادیم و می توانستیم پیروز شویم اما ما در همه دیدارها محکوم به کسب پیروزی هستیم.

بی شک هدف ما قهرمانی در جام جهانی است اما هرگز یک سرمربی سلامتی بازیکنان خود را برای پیروز شدن در یک دیدار به خطر نخواهد انداخت. نیمار در طول دیدار برابر سوئیس بارها توسط بازیکنان حریف نقش بر زمین شد اما این اولین باری بود که وی طی ۳ ماه و نیم اخیر ۹۰ دقیقه به طور کامل بازی کرد.

ما در مورد نیمار آرامش داریم و می دانیم که ۵ بازی دیگر به این بازیکن نیاز داریم پس او باید روند بازگشت را مرحله به مرحله طی کند.”

پاسخی بگذارید