تاریخ: ۱۷:۵۰ :: ۱۳۹۷/۰۳/۳۱
نام نویسنده: مرتضی خالقی

فرانسه و پرو، امشب در ورزشگاه اکاترینبرگ دیدار دوم خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را برگزار خواهند کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

فرانسه که از مدعیان اصلی قهرمانی رقابت ها به حساب می‌آید، در دیدار اول خود مقابل استرالیا نمایش خوبی نداشت و به دنبال اثبات توانایی‌های خود مقابل پرو است.

اخبار تیم‌ها

جبرئیل سیدیبه که در دیدار مقابل استرالیا به علت مصدومیت نتوانست خروس ها را همراهی کند، امیدوار است امشب بتواند در میدان ظاهر شود و جای بنجامین پاوارد را در سمت راست خط دفاعی بگیرد. همچنین انتظار می‌رود دشان به بنجامین مندی برای سمت چپ خط دفاعی فرصت بدهد.

به علاوه این پیش بینی محتمل است که بلیس ماتوئیدی برای کنترل بیشتر فرانسه به میانه میدان، در ترکیب اصلی قرار بگیرد. ژیرو و فکیر که در بازی قبلی نیمکت نشین بودند نیز احتمالا امروز فرصت بازی کردن پیدا خواهند کرد.

در آن سو، ریکاردو گارکا، سرمربی پرو تصمیم گرفته بود که پائولو گوئررو، بهترین گلزن و کاپیتان تیمش را مقابل دانمارک نیمکت نشین کند که انتظار می‌رود در بازی امروز به او فرصت بدهد. همچنین این احتمال وجود دارد که جفرسون فارفان در این بازی از روی نیمکت تماشاگر باشد.

پیش نمایش

فرانسه در ۸ بازی از ۱۰ بازی اخیر خود در جام جهانی به پیروزی دست پیدا کرده است. آنها همچنین در ۳ بازی اخیر خود در جام جهانی که با پیروزی همراه بوده، با اختلاف ۱ گل حریفان را شکست داده اند. در آن سو، پرو در ۵ بازی اخیرش کمتر از ۲٫۵ گل به ثمر رسانده و بعید است امروز مقابل فرانسه نیز شانس زیادی برای گلزنی داشته باشد.

پیش بینی

فرانسه می‌داند که پیروزی در بازی امروز، صعودشان را قطعی خواهد کرد و همچنین پس از پیروزی ضعیف مقابل استرالیا، به دنبال به رخ کشیدن توانایی و قدرت‌هایش در میدان خواهد بود. پرو در آن سو در بازی اول شکست خورد ولی حداقل شایسته یک امتیاز بود و از همین رو، انگیزه بسیاری برای بازی امروز خواهد داشت. بازگشت ریکاردو گوئررو می‌تواند کار فرانسه را در این دیدار دشوار کند. انتظار بازی جذابی می‌رود و بیشترین نتیجه ای که پیش بینی شده، تساوی ۱-۱ دو تیم بوده است.

ترکیب احتمالی:

پاسخی بگذارید