تاریخ: ۷:۱۱ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۴
نام نویسنده: sobhan

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: کار ما در نقل و انتقالات تقریبا به پایان رسیده اما شاید یک بازیکن دیگر هم جذب کنیم. به گزارش مازنداسپرت  در مورد اردوی تراکتورسازی در تهران گفت: امروز به تهران سفر می‌کنیم و در هتل المپیک حاضر می‌شویم تمرینات ما در زمین شماره ۲ ورزشگاه‌آزادی برگزار می‌شود و اینکه […]

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: کار ما در نقل و انتقالات تقریبا به پایان رسیده اما شاید یک بازیکن دیگر هم جذب کنیم.

به گزارش مازنداسپرت  در مورد اردوی تراکتورسازی در تهران گفت: امروز به تهران سفر می‌کنیم و در هتل المپیک حاضر می‌شویم تمرینات ما در زمین شماره ۲ ورزشگاه‌آزادی برگزار می‌شود و اینکه آیا خبرنگاران و هواداران می‌توانند در تمرینات شرکت کنند را به زودی اطلاع رسانی خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه آیا حمزه یونس مهاجم تونسی مدنظر تراکتورسازی قراردادش را با این تیم امضا کرده است خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله او امروز قبل از حضور در تهران قراردادش را امضا می‌کند.

ذوالفقاری در رابطه با اینکه هافبک دفاعی برزیلی مدنظر تراکتورسازی چه زمانی به این تیم اضافه می‌شود اظهار داشت: او با حضور در تهران و در اردوی تراکتورسازی در پایتخت به تیم اضافه می‌شود.

سرپرست تراکتورسازی در مورد اینکه آیا کار این تیم در فصل نقل و انتقالات به اتمام رسیده است خاطرنشان کرد: احتمال دارد یک بازیکن دیگر هم جذب کنیم. تراکتورسازی عملکرد خوبی در نقل و انتقالات داشته و کم کم آماده حضور در مسابقات می‌شویم و مطمئن باشید با شروع رقابت‌ها هر چقدر زمان بگذرد وضعیت ما بهبود پیدا می‌کند.

وی در مورد دیدارهای دوستانه تراکتورسازی و اینکه آیا در تورنمنت چهار جانبه شهدا احتمال دارد شرکت کند خاطرنشان کرد: در حال رایزنی هستیم تا حریفان تدارکاتی خود را پیدا کنیم. دوست داشتیم در تورنمنت شهدا شرکت کنیم اما به خاطر اینکه قرار بود به ترکیه برویم این اتفاق نیفتاد. در نهایت هم با توجه به اینکه این مسابقات نزدیک به شروع لیگ برتر بود اولویرا تصمیم گرفت در این مسابقات حاضر نشویم.

ذوالفقاری در مورد قرعه کشی پانزدهمین دوره لیگ برتر گفت: به هر حال در طول یک فصل باید با همه حریفان روبرو شویم. البته قرعه در نوع عملکرد تیم بی تاثیر نیست سال قبل قرعه بدی نداشتیم و امسال هم ناراضی نیستیم.

وی در مورد اینکه خیلی زود در پانزدهمین دوره لیگ برتر باید با نفت تهران دیدار کند و آیا نگاه انتقامی به این مسابقه برای جبران نتیجه دیدار مقابل نفت تهران در آخرین مسابقه لیگ چهاردهم دارد عنوان کرد: خیر توجهی به این مسئله نداریم نفت هم مثل سایر تیم‌های لیگ برتر است و امسال می‌خواهیم در هر بازی برنده شویم.

وی در پایان گفت: تراکتورسازی تمرینات آماده سازی را پشت سر می‌گذارد و با شروع مسابقات هر چه زمان بگذرد شرایط بهتر خواهد شد. فوتبال یک بازی گروهی است و امیدواریم که بتوانیم لیگ پانزدهم را با موفقیت پشت سر بگذاریم./ فارس

پاسخی بگذارید