تاریخ: ۱۷:۴۴ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

بازیکنان تیم مدافع عنوان قهرمانی جام جهانی برای عکاسی اختصاصی روبروی عکاس فیفا قرار گرفتند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

بازیکنان مطرح آلمان مثل توماس مولر، جروم بواتنگ، مسوت اوزیل و مانوئل نویر جلوی دوربین ژست گرفتند و در پایان عکس‌های جالبی از این جلسه‌ی عکاسی بیرون آمد.

 

مولر که در جام جهانی قبلی پنج گل به ثمر رسانده بود، به نظر می‌رسد جلوی دوربین شادی بعد از گل خود را تمرین می‌کند. او دستها را مشت کرده و رو به دوربین عکاسی فریاد می‌زند. 

 

 

مسوت اوزیل، بازیکن آرسنال ژست با اعتماد به نفسی گرفته و با انگشت اشاره‌ی هر دو دست به پیراهن ملی‌‌ای که به تن دارد اشاره می‌کند. 

 

 

یولیان دراکسلر هر دو دست را بالا آورده و ژست اوکی را به نمایش گذاشته. 

 

 

مانوئل نویر، سنگربان اول آلمان با توپ و دستکش به دست جلوی دوربین آمده تا نشان دهد برای اولین بازی تیمش آماده خواهد بود. نوئر که چندی پیش شک و شبهه‌هایی در مورد رسیدنش به اولین بازی آلمان در جام جهانی مطرح بود، در دو بازی آخر دوستانه مقابل اتریش و عربستان سعودی به میدان رفته و آماده نشان داده بود. 

 

 

یولیان برانت که برای حضور در ترکیب ۲۳نفره‌ی آلمان به لروی سانه، ستاره‌ی منچسترسیتی ترجیح داده شده بود هم در این جلسه‌ی عکاسی حضور داشت. حذف سانه، بهترین بازیکن جوان لیگ برتر انگلستان از مانشافت، در زمان خود، در آلمان شوک بزرگی بوجود آورد.  

 

 

یکی از هافبک‌های آلمان که با آمادگی فوق‌العاده در این تورنمنت حضور دارد تونی کروس بازیکن رئال‌مادرید است. کسی که در فینال لیگ قهرمانان و پیروزی رئالی‌ها بر لیورپول نقش مهمی ایفا کرد. 

 

 

ژست یواخیم لو که با تی‌شرت ساده‌ی مشکی و توپ به دست مقابل دوربین ایستاده و با نگاهی عصبانی به یک سو می‌نگرد، از دیگر صحنه‌های جذاب جلسه‌ی عکاسی تیم ملی آلمان است.

پاسخی بگذارید