تاریخ: ۱۷:۳۹ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سرمربی ایران در جام جهانی ۱۹۷۸ با حضور در دفتر مهدی تاج با وی ملاقات نمود و برای تیم‌های ملی امید و بزرگسالان آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،حشمت مهاجرانی،احمدرضا عابدزاده و حمید استیلی امروز با حضور در دفتر ریاست فدراسیون فوتبال،با مهدی تاج دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار،مهاجرانی خطاب به رییس فدراسیون فوتبال گفت: از طریق رسانه ها موضوع کسالت شما را متوجه شدم و از آنجا که امکان حضور در ترکیه جهت عیادت را در آن مقطع زمانی نداشتم،این برنامه  را به تهران موکول کردم.

وی ادامه داد: بی شک،همه نگاه آحاد مردم به بازی روز جمعه است و اطمینان دارم این ظرفیت بالا در حمایت از تیم ملی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.امیدوارم آدینه هفته جاری،روز به یادماندنی برای فوتبال کشورمان باشد.

 

سرمربی اسبق تیم ملی خاطرنشان کرد: تیم ملی  دارای شخصیت بالایی است.این نظمی که اکنون در تیم ملی کشورمان وجود دارد ستودنی است.من شخصا به عنوان یک هوادار، در کنار تیم‌های ملی فوتبال کشورم حضور خواهم داشت.

وی افزود: به جز این، باید بابت انتخاب کادر قدرتمندی که برای تیم ملی امید ایران گزینش کرده‌اید هم تبریک بگویم. حمید استیلی،عصاره این فوتبال است و با شایستگی‌هایی که در بعد اخلاقی و فنی دارد می تواند کمک زیادی به تیم ملی امید کند.علاوه بر این، زلاتکو کرانچار هم مربی شایسته‌ای است که توانایی‌های فراوانی دارد.

در همین حال، رییس فدراسیون فوتبال هم در این دیدار ضمن تشکر از حضور مهاجرانی،عابدزاده و استیلی گفت: از نظر من فوتبال، عامل مهم پیوند اجتماعی است. فوتبال ما در طول تاریخ خود، روزهای به یادمانی را در خاطرات ثبت کرده و در تمامی این ایام آنچه اهمیت داشته، شادی دل مردم بوده است . بر همین اساس است که این خاطرات شیرین، نسل به نسل منتقل می‌شوند.

وی افزود: فدراسیون فوتبال همواره دست پیشکسوتان ارزشمند را به گرمی می‌فشارد و امید داریم با راهنمایی های این عزیزان، در مسیر موفقیت گام‌های بلند و اساسی برداریم.

پاسخی بگذارید